Справжня лють двигуна Chevrolet Corvette Z06 2023 року

Справжня лють двигуна Chevrolet Corvette Z06 2023 року

28.07.2022 Off By Garagepeppers

Chevrolet Corvette Z06 2023 року буде оснащено найпотужнішим атмосферним двигуном V-8, який коли-небудь встановлювався на серійний автомобіль. Це відео від Chevy пояснює, як інженери досягли цього.

Атмосферний двигун забезпечує чисте враження від водіння та наближає дорожній автомобіль Z06 до гоночного автомобіля Corvette C8.R. Але новий двигун під кодовою назвою LT6 також повинен був виробляти більше кінських сил, ніж 6,2-літровий V-8 C7 Corvette Z06, незважаючи на менший робочий об’єм і відсутність нагнітача. Рішення полягало в двигуні з вільним “диханням” і вищими обертами.

LT6 має подвійні верхні розподільні вали та колінчастий вал з плоскою площиною (така званний “flat-plane”). Останній вже застосовувався в різних двигунах Ferrari та Voodoo V-8, який використовувався в останньому Ford Shelby GT350 Mustang, але до цього ніколи в Corvette. Завдяки меншим і легшим обертовим частинам ця конструкція має меншу інерцію, ніж традиційний колінчастий вал із поперечною площиною, що дозволяє двигуну легше обертатися. Він також звучить як ні один інший V-8, з високимми нотами, що більше нагадує звучання суперкару, ніж спорткару.

Це дозволяє LT6 обертатися до 8600 об/хв, а система впуску також використовує явище, яке називається резонансом Гельмгольца, для підвищення об’ємної ефективності. і розширення кривої крутного моменту.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM