LEXUS UX- "урбан крос"

LEXUS UX- "урбан крос"

30.11.2019 Off By Garagepeppers

LEXUS UX- найкомпактніший SUV в лінійці компанії.

Так-так, якщо вірити маркетологам Lexus, новий UX – це кросовер. Незважаючи на дорожній просвіт всього 160 мм і повний привід, можливий тільки у виконанні з гібридною силовою установкою.

Пропорціями машинка близька до спортивного хетчбек зі складною пластикою боковин, розширеннями колісних арок з чорного пластику і решіткою радіатора Spindle grille. Наш улюблений ракурс- три чверті ззаду і строго ззаду.

Агресивна тематика читається і в салоні. Він справді чудовий.

Щодо розмірів, то салон для сім’ї з 4 чоловік UX справді малуватий, а от для молодої сім’ї без дітей, чи жінки- чудово підійде.

Машинка, як і її найближчий родич Toyota З-HR, побудована на передовій платформі TNGA. Ось звідки найвища жорсткість кузова і низький центр тяжіння – головні складові азартного поведінки в поворотах.

«Урбан» не по-кроссоверному слухняний на високій швидкості, і тому особливо прикро, що вибір силових агрегатів не в силах підтримати драйверське налаштування шасі. Не можна сказати, що UX дуже повільний. Але 2-літрова «четвірка» потужністю 150 к.с. – це всього лише розумний мінімум 0-100 км / год за 9,2 с, максималка – 190 км / ч. Для істинно спортивної пристрасті потрібен запал побільше. До речі, топ-варіант UX 250h з гібридною силовою установкою не сильно швидше. Всього 178 сумарних «коней» від ДВС і електромотора дозволяють розганятися до сотні за 8,5 с. Мені шкода, що Lexus UX не матиме 234-сильний двигун 2,0- турбо. От з ним би темперамент кросовера набагато більше відповідав би можливостям цього шасі. З другого боку це вже був би інший автомобіль, з зовсім іншим цінником. Ох ця вічна боротьба компромісів…

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM