Magnus Walker- Porsche ентузіаст, дизайнер одягу та просто душевна людина

Magnus Walker- Porsche ентузіаст, дизайнер одягу та просто душевна людина

29.11.2019 Off By Yurii Vyhranenko

“Я вірю в те, що потрібно діяти так, як підказує внутрішній голос. І завжди робити те, що приносить задоволення. Я ніколи не робив так, як хтось вважав за потрібне, діючи завжди по своєму.” 

Magnus Walker

Магнус Уокер (Magnus Walker, “Urban Outlaw”) відомий  світу перш за все, як фанатичний ентузіаст та колекціонер автомобілів Porsche, що став відомим багатьом завдяки серії роликів “Urban Outlaw”, одноіменного фільму та книги “Urban Outlaw- Dirt Don’t slow You Down”.

Magnus Walker
Magnus Walker. Photo: http://magnuswalker911.blogspot.com

Будівля на окраїні Лос-Анджелеса

“Працюйте лише з тими людьми, які розділяють вашу пристрасть.”

Magnus Walker

Перші гроші він заробив, як дизайнер одягу. А знакову для себе , покинуту промислову будівлю Маркус Уокер купив разом з дружиною Карен  в 2000 році. Знаходиться вона на окраїні Лос- Анджелеса. Ось тоді він зміг вже по справжньому повністю реалізувати свою пристрасть до улюблених Porsche. До речі, тоді він і почав відпускати свою знамениту бороду, яка стала частиною його неповторного та оригінального образу.

Більшу частину будівлі Магнус разом Карен відремонтували (ремонт ще все триває) та почали здавати в аренду для різних заходів (перш за все різноманітних зйомок). Справи пішли успішно і фінансів від нерухомості та дизайну одягу вистачає на основну справжню пристрасть всього життя Магнуса- Porsche.

Частину приміщень відведено під гараж для автомобілів, склад, авто майстерню, дизайн студію, сhop shop та кабінет Магнуса.

Все це виглядає в Магнуса надзвичайно стильно та оригінально. В нього, як ні в кого іншого виходить надавати старим та потертим речам такого шарму та неповторності. До речі, багато з його 911 теж далекі від ідеального стану, що мало турбує Магнуса.

Мрія

Magnus Walker Los Angeles

“Вже тоді я абсолютно точно зрозумів, що це автомобіль моєї мрії.”

Magnus Walker

В 1977 році батько взяв Магнуса на виставку Court Motor Show в Лондоні, де він вперше побачив Porsche 911, розфарбовану в білі та сині лінії. Мабуть з цієї миті і почалася ця пристрасть до колекціювання автомобілів марки Porsche.

Перший і наступні

В 1982 році Магнус Уокер приїхав в США на літню, сезонну роботу і залишився назавжди. Тут він отримав водійське посвідчення та купив свій перший Porsche за 7,5 тис. доларів. Як зазначив він пізніше, це було для нього неймовірним особистим успіхом.

Magnus Walker
Magnus Walker та його легендарний 277

“Я можу зрозуміти всю еволюцію 911 лише маючи в своєму розпорядження всі модифікації, для відстеження всіх етапів розвитку.”

Magnus Walker

В колекції Магнуса Уокера близько двох десятків Porsche. В основному це- 911 (але він прагне також зібрати і передньомоторні версії 924, 944, 928). За його власними словами, його менше цікавлять сучасні зразки. Його пристрасть саме класичні, вінтажні моделі. Хоча він віддає данину пошани сучасним автомобілям. Він вважає їх простішими в управлінні, все більш функціональними та при цьомму- все менш емоційними.

Magnus Walker
Особистий зал слави 911 Магнуса

Магнус дуже рідко і не охоче продає свої Porsche. Він завжди прагнув лише розширяти своє зібрання. Благо, місця вистачало. Варто зазначити, що при цьому цінність колекції Магнуса Уокера зростає і якщо він вирішить врешті- решт розпродати своїх улюбленців, всі вони матимуть не абияку цінність на ринку. Так 911 STR II, який прикрашав обкладинку Road & Track, був проданий ним більш ніж за триста тисяч доларів промисловцю і відомому колекціонеру Porsche- Бобу Інграму.

Гараж Магнуса Уокера
Гараж Magnus Walker

Всі екземпляри для своєї колекції Магнус розшукує та купує самостійно. Багато з них було повністю відновлено. Деякі екземпляри залишаються в оригінальному вигляді, але більшість Магнус Уокер переробляє за власним баченням та смаком. При цьому цьому йому вдається повністю зберегти дух Porsche. В роботі над автомобілями  йому допомагає невеличка команда: три людини працюють з кузовом та фарбуванням, а один механік займається технічною частиною автомобіля. Сам Магнус займається загальною концепцією та дизайном.

Magnus Walker
Magnus Walker

“Автомобілі створені для того, щоб на них їздили.”

Magnus Walker

Практично всі авто в колекції Магнуса не є просто виставковими чи музейними експонатами. На всіх Магнус регулярно їздить, вибираючи їх в залежності від настрою (найчастіше, це улюбленeць- “277”). І його не турбують подряпини на фарбі чи потертості на шкірі сидінь чи важеля КПП. Він вважає, що лише потримані речі мають свою ауру, а на нових життя ще не лишило свій відбиток і тому вони не такі цікаві.

Будучи абсолютно, культовим персонажем в світі ентузіастів Porsche, Магнус Уокер не робить автомобілі на замовлення. Їх просто неможливо в нього замовити. За його власними словами, переробляє він їх за покликом свого серця і виключно для себе.

Що далі?

” Ви ніколи не знаєте, що на вас чекає за наступним поворотом. І вам доведеться боротись за кожен сантиметр шляху”

Magnus Walker

Та Магнусу Уокеру вже за 50. Його дреди та борода вже сиві, а сам він все частіше відпускає ногу з педалі газу свого улюбленого 911. “Період рефлексії”- ці слова звучать дивно, коли ви чуєте їх від нього. Але вони мають сильний бекграунд. Карін, нажаль, вже покинула Магнуса та цей світ назавжди. Це змусило його шукати нові сили та цілі в житті. Чи знає він, чого хоче зараз? Хтозна. Але він точно знає чого не хоче. Того, що не цікавило його раніш: простого сидіння на дивані, раунду з гольфу чи нудної зустрічі.

Він рідше став відвідувати свій офіс та гараж, а зі своїми співробітниками зустрічається не частіше ніж раз на кілька тижнів. За його власними словами, він не хоче розпочинати новий бізнес, а лише хоче отримати новий невідомий для нього досвід.

Лише Porsche та дорога

Останнє літо він провів в Домініканській Республіці, все катаючись та катаючись на своєму Porsche 911. Час від часу він випробовував всю міць його легендарного двигуна, з повітряним охолодженням, тиснучи на педаль акселератора, що давало йому моменти чистої радості та задоволення від драйву. Він розумів це, вже сидячи після цього з друзями за пляшечкою пива. Саме це підтримує його і саме тому він продовжить їздити на своєму 911.

Magnus Walker

Найбільш інтригуюче питання для всіх- що робити далі? Магнус вже знайшов відповідь- сісти за кермо улюбленого 911 й мчати по Panamericana- дорозі всіх доріг.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM