Mazda MX-5 найкрасивіший автомобіль світу 2016 року за версією “World Car of the Year”

Mazda MX-5 найкрасивіший автомобіль світу 2016 року за версією “World Car of the Year”

20.09.2021 Off By Garagepeppers

Агресивний і в той же час елегантний родстер Mazda MX-5 цілком заслужено отримав нагороду, як найкрасивіший автомобіль 2016 року.

Габарити

  • Довжина – 3,915 м (зменшилася на 10 мм);
  • Ширина – 1,73 м (збільшилася на 10 мм);
  • Висота – 1,235 м (знизилася на 20 мм);
  • Колісна база – 2,315 м (також скоротилася на 15 мм).

Двигун та підвіска

Незалежно від ринку збуту, лінійка силових агрегатів була представлена ​​двома атмосферними бензиновими моторами, що представляють сімейство SkyActiv-G:

  • Перший – 1,5-літровий двигун мав потужність в 131 к.с., яка досягалась на пікових 7000 об/ хв. Завдяки такому мотору розгін від 0 до 100 займав 8,3 сек., А максимально заявлена ​​швидкість становила 203 км / год. Витрата палива при їзді в змішаному циклі не перевищує 6 л/ 100 км, що особливо актуально в умовах нинішньої економічної ситуації в світі;
  • Другий – 2-літровий 160-сильний атмосферник, що розвиває максимальну швидкість в 214 км / год і розмінює першу “сотню” всього за 7,3 сек. Незважаючи на більш істотний об’єм двигуна і потужність, середній рівень споживання палива складає не більше 7 літрів в змішаному циклі.
Mazda MX-5-2016

Mazda MX-5 агрегатується виключно 6-діапазонною механічною КПП і системою заднього приводу. У конструкції автомобіля виробник широко використовував високоміцні сорти стали, при цьому капот, бічні крила і кришка багажного відділення виконані з надлегкого алюмінію.

Mazda MX-5, зразка 2016 року оснащено 2-важільною підвіскою Кастор, а ззаду – багаторичажка, в якій застосований більш легкий картер і унікальна система диференціала, що самоблокується.

Варто відзначити, що підвіска автомобіля жорстка, що з одного боку забезпечує відмінну керованість і точне проходження поворотів навіть на високих швидкостях, а з іншого – віддається тряскою для пасажирів, які добре відчувають навіть дрібні дорожні нерівності.

Безпека

Як і личить будь-якому сучасному автомобілю, виробник оснастив Мазду MX-5 необхідним набором систем активної і пасивної безпеки, в числі яких:

  • антиблокувальна система;
  • системи стабілізації і курсової стійкості;
  • точкові ремені;
  • кілька подушок безпеки, що захищають водія і пасажира як при лобовому, так і бічному зіткненні.
mazda-mx-5-2016

При створенні родстера використано високоякісні сорти сталі, завдяки яким кузов автомобіля має високий ступінь жорсткості і стійкості до кручення. Для більш комфортної і зручного паркування машину оснащено передніми і задніми парктроніком, а також електропідсилювачем рульового колеса.

Гальмівна система представлена ​​задніми і передніми дисковими гальмами, при цьому на передніх колесах вони додатково оснащені системою вентиляції, що значно збільшує їх ефективність при тривалому гальмуванні.

Емоції

Але сухими цифрами не передати тих емоцій, які дарує вам цей автомобіль. Керування ним це процес відкриття нових почуттів, які виявилося можливим відчути до неживого предмету. Водити автомобіль – справді одне задоволення!

Ціна питання

Ціна Mazda MX-5 Miata (2006 року випуску) в Україні на момент написання статті становить близько 15 тис. доларів США.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM