Porsche 911 GT 3

Porsche 911 GT 3

21.09.2021 Off By Yurii Vyhranenko

З моменту своєї появи в гамі Porsche 911 версія GT3 залишається однією з найбажаніших моделей компанії. GT3- для тих, для кого час розгону до 100 км/ год або максимальна швидкість й ціна не головне. Цей Porsche купують задля отримання задоволення в проходженні поворотів.

Поїдьте на будь-яку європейську гоночну трасу або знамениті перевали в Альпах, і ви побачите два-три GT3 різних поколінь. І новий 911 GT3 покоління 992, звичайно, теж незабаром там з’явиться. Адже це по-справжньому культова машина для всіх любителів пройти черговий поворот швидше.

До того ж на цей раз інженери Porsche, схоже, змогли перевершити самі себе. Легендарну Північну петлю “Нюрбургринга» за кермом нового GT3 заводський тест-пілот Ларс Керн пройшов на 17 з гаком секунд краще 911 GT3 минулого покоління. Такого прогресу вдалося досягти в тому числі завдяки новому атмосферному мотору об’ємом 4.0 літра, який видає 510 к. с. – на 10 к. с. більше, ніж у попередника.

Сама машина стала більшою, але не важче – маса зросла лише на 5 кг. Для цього інженери піддали машину тотальної дієті. Навіть скла тут легше, ніж у звичайного купе 911 Сarrera! А ще GT3 вперше отримав просунуту двохважельну підвіску замість стійок McPherson.

Ще більше ексклюзивності, ще більше швидкості, ще більше рекордних часів кола- новий король трек-днів вже тут! Причому для пуристів в гамі залишилася версія з механічною коробкою. Вона трохи повільніше, але в ній відчуття єдності з машиною ще сильніше.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM