MG представила нову платформу EV, відому як Modular Scalable Platform, або MSP

MG представила нову платформу EV, відому як Modular Scalable Platform, або MSP

04.08.2022 Off By Garagepeppers

MG, легендарна британська марка, найбільш відома в США своїми яскравими спортивними автомобілями, наразі належить китайському автовиробнику SAIC і в останні роки зосередилася на основних сегментах. MG також почала додавати електромобілі до своєї лінійки, і це з часом призведе до повернення спортивних автомобілів до бренду.

MG представила нову платформу EV, відому як Modular Scalable Platform, або MSP, яка, за словами компанії, була розроблена для підтримки низки сегментів, від хетчбеків до позашляховиків і так, навіть спортивних автомобілів.

Платформа MSP була показана в електричному хетчбеку MG 4, який буде доступний на ринках, де працює MG, з вересня. На жаль, США не є одним з них. Платформа підтримує розміри колісної бази від 104 до 122 дюймів, а також налаштування підвіски як з низьким, так і з високим ходом. Двигун із заднім розташуванням є стандартною опцією, але також підтримується двигун на кожній осі, що утворює систему повного приводу.

У випадку MG 4 компанія MG підтвердила ємність акумулятора 51 та 64 кіловат-годин. Очікується, що останній матиме запас ходу приблизно 400 км. Інша функція платформи включає підтримку заміни батареї. У MG повідомили, що більше деталей про MG 4 і платформу MSP буде оголошено не пізніше цього року.

Що стосується майбутнього спортивного автомобіля MG, то за останні роки компанія випустила два концепти спортивних автомобілів: купе E-Motion 2+2 у 2017 році та 2-місний родстер Cyberster у 2021 році. За чутками, автомобіль з’явиться приблизно у 2024 році.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM