Концепт Mini Aceman- перші проблиски майбутнього електричного міні кросоверу

Концепт Mini Aceman- перші проблиски майбутнього електричного міні кросоверу

03.08.2022 Off By Garagepeppers

Здавалося, що Mini стане лідером у переході на електромобілі, але бренд відстав і пропонує лише Mini Cooper SE з обмеженим запасом ходу в 114 миль. Тепер, здається, британський бренд готовий наздогнати або принаймні побачити своє електричне майбутнє.

Mini показали Concept Acemen, невеликий електромобіль, який задає тон майбутньому дизайну бренду та, ймовірно, представляє нову модель. Концепт Aceman поєднує традиційні риси Mini з новою екологічною ерою.

“Цей концепт-кар відображає те, як MINI заново відкриває себе для своє повністю електричне майбутнє, і те, що означає бренд: відчуття електрифікованого картингу, захоплюючий цифровий досвід і сильний акцент на мінімальному впливі на навколишнє середовище.”

Стефані Вурст- керівник бренд- відділу MINI

На додаток до електричної трансмісії, Concept Acemen не використовує шкіру та хром.

Mini називає новий зовнішній вигляд харизматичною простотою та каже, що він зосереджується на головному, одночасно використовуючи технології. Дизайн Aceman має виразний вигляд Mini і використовує деякі грайливі елементи, які відтворюють британське коріння автомобіля. Елементи британського прапора Юніон Джек з’являються на багажнику та даху і в новому передньому та задньому освітленні за допомогою матричного світлодіодного освітлення. Це освітлення, яке супроводжується звуком, також забезпечує анімацію при запуску та світиться яскравіше, коли люди наближаються до автомобіля.

П’ятидверний хетчбек із характерними для Mini короткими передніми та задніми звисами, Aceman має кросоверні ознаки, такі як багажник на даху та обшивка навколо коліс і вздовж нижньої частини кузова.

Mini називає його кросовером, але для мене він більше схожий на звичайний малолітражний автомобіль. Його довжина становить лише 159,4 дюйма, що дає йому субкомпактний розмір, але його ширина 78,3 дюйма та висота 62,6 дюйма подібні до розмірів компактних або середньорозмірних кросоверів.

Автомобіль їздить на 20-дюймових колесах концептуального дизайну. Концепт пофарбований у колір Icy Sunglow Green з дахом British Racing Green і темно-матово-зеленим покриттям нижньої частини кузова.

Панорамний дах надає простому дизайну кабіни відчуття відкритості. Mini каже, що приладова панель оформлена як звукова панель і виготовлена ​​з м’якого текстилю. Його плоска поверхня переривається єдиним круглим цифровим дисплеєм для обробки приладів та інформаційно-розважальної інформації. Відповідно до звичайного дизайну Mini, під ним розташований ряд тумблерів і поворотних ручок для налаштування аудіосистеми, встановлення стоянкового гальма, вибору передач і перемикання між режимами Mini Experience.

Сидіння та кермо оббиті оксамитовим велюром. Mini не надав жодної інформації про потужність трансмісії, розмір акумуляторної батареї чи запас ходу на електротягі. Сподіваємось, серійний Acemen матиме більший акумулятор, який зможе забезпечити запас ходу понад 114 миль.

Ймовірно, Aceman прокладе шлях для майбутніх електромобілів Mini. Mini підтвердила, що буде продавати лише електромобілі до початку 2030-х років. Концепт Mini Aceman дебютує 23-28 серпня на виставці комп’ютерних і відеоігор Gamescom 2022 у Кельні, Німеччина.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM