MOS- модульна оптична система GLOCK

MOS- модульна оптична система GLOCK

07.09.2022 Off By Garagepeppers

Інженери GLOCK розробили конфігурацію модульної оптичної системи (Modular Optic System Configuration, скорочено- MOS), щоб спростити монтаж популярних оптичних прицілів.

Пістолети GLOCK безпечні, надійні та прості у використанні. Тому їх величезна популярність серед спортивних стрільців не є несподіванкою. Виробник навіть створює моделі пістолетів спеціально для спортивної стрільби, серед яких G35 і G41 MOS.

Оптичні приціли MOS підвищують точність стрільби як на великій, так і на короткій дистанції, забезпечують швидший перехід до цілі та швидке прицілювання. GLOCK пропонує моделі пістолетів з MOS у стандартній та тонкій конфігурації.

GLOCK_Gen5-MOS

Пістолети GLOCK у конфігурації MOS поставляються з коробки з чотирма адаптерними пластинами для модернізації оптичних систем.

Існує різниця між рефлекторною оптикою GLOCK Modular Optic System (MOS) і стандартним прицілом. При застосуванні MOS ви цілитесь крізь візирну сітку та фокусуєтеся на цілі. А під час стрільби за допомогою стандартного прицільного прицілу ви вирівнюєте мушку та цілик із жорстким фокусуванням на мушці.

Оптичні приціли популярні в змагальній стрільбі та стають все більш популярними в повсякденному застосуванні. Вони швидко та легко встановлються на пістолети модельних лінійок GLOCK G4 та G5.

MOS difference

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM