NASAMS AIR DEFENCE SYSTEM

NASAMS AIR DEFENCE SYSTEM

25.08.2022 Off By Garagepeppers

У новий пакет допомоги Україні від США входить 6 NASAMS (Norwegian Advanced Surface-to-Air Missile System). NASAMS є першою в світі діючою мережевою наземною системою протиповітряної оборони малої та середньої дальності.

Системи NASAMS виробляє консорціум американської корпорації Raytheon Technologies і норвезької групи Kongsberg. До складу комплексу входять пускові установки, радіолокаційні станції (РЛС) Raytheon AN/MPQ-64F1 Sentinel від консорціуму Raytheon і Kongsberg.

Система протиповітряної оборони KONGSBERG/Raytheon NASAMS має мережево-центричну архітектуру, кілька одночасних бойових дій, можливості за межами видимості (BVR), тісно інтегровані та адаптовані до інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони (IAMD) країни. Мережа NASAMS розширює зону захисту та підвищує загальну боєздатність збройних сил.

NASAMS
Photo: KONGSBERG

Кожна пересувна пускова установка має шість контейнерів з зенітними ракетами. Дальність стрільби зенітної системи в конфігурації NASAMS II з використанням ракет AIM-120С AMRAAM становить до 25 км, а досяжність по висоті – до 14-15 км.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM