“Я витратив 33 мільони доларів, щоб легалізувати Т.33 в США”- Гордон Мюррей

“Я витратив 33 мільони доларів, щоб легалізувати Т.33 в США”- Гордон Мюррей

25.08.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Gordon Murray Automotive- нова автомобільна компанія, заснована дизайнером McLaren F1 Гордоном Мюрреєм, офіційно була запущена в США минулого тижня зі створенням Gordon Murray Automotive Inc., яка займатиметься операціями по всій Північній Америці.

gma-t-33
Gordon Murray T.33

GMA запускає в США два продукти, суперкари T.50 і T.33, обмежені 125 (100 дорожніх автомобілів і 25 трекових T.50s Niki Lauda) і 100 одиницями по всьому світу відповідно. Ціна T.50 становить 2,5 мільйона доларів, а T.33 – 1,9 мільйона доларів, обидва автомобілі вже розпродано.

gordon-murray-automotive
Gordon Murray T.33

T.50 не легалізована згідно з правилами дорожнього руху у США, і, як наслідок, його можливо поставляти лише для показів та шоу. Такаж вимога була і до Murray F1. Основна причина пов’язана з центральним розташуванням сидіння водія в автомобілі. Центральне положення сидіння не відповідає правилам безпеки бічних подушок безпеки.

Модель T.33, має звичайне двомісне розташування для водія та пасажира і Gordon Murray Automotive подбала про те, щоб автомобіль був повністю сертифікований для продажу в США, що означає відповідність усім стандартам щодо викидів, а також стандартів безпеки під час зіткнення.

Гордон Мюррей заявив, що процес сертифікації коштував понад 33 мільйони доларів. Поставки T.33 розпочнуться у 2024 році, коли GMA завершить доставку в Північну Америку.

Поставки для T.50 почнуться наступного цього року, і будуть здійснюватися зі штаб-квартири GMA у Великобританії.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM