Фільм про гіганта тюнінгу Porsche- Ruf Automobile

Фільм про гіганта тюнінгу Porsche- Ruf Automobile

05.09.2022 Off By Garagepeppers

Ruf Automobile- один з гігантів тюнінг-індустрії. Випущений компанією документальний фільм «Руф: Кохання на червоній лінії» розповідає про його 80- річну історію.

Те, що згодом стало Ruf Automobile, почалося в 1939 році зі звичайного гаража у Пфаффенхаузені, Німеччина, відкритий Алоїсом Руфом-старшим, його сином Алоїсом Руфом-молодшим, який згодом перетворив бізнес на потужну тюнінг-компанію Porsche завдяки нещастю одного водія.

У документальному фільмі Руф- молодший пояснює, що одного разу в 1963 році Porsche 356 наздогнав автобус його батька і розбився. Його батько привіз водія в лікарню і відремонтував машину. Це поклало початок взаємному коханню Руфа- молодшого з Porsche та стабільному бізнесу з ремонту та обслуговування спортивних автомобілів.

Ruf Inhaber

 

Нинішні власники сімейного бізнесу- Алщшс та Естоніа Руф. Фото: Ruf Automobile.

Ruf почав продавати власні модифіковані Porsche наприкінці 1970-х у відповідь на те, що Porsche скоротила модельний ряд 911 на користь 928. Компаія Porsche хотіла замінити 911 на 928, і хоча цього не сталося, це створило нішу для Руф.

Незабаром після цього Алоїс Руф-молодший почав створювати автомобіль, який приніс Ruf Automobile тривалу славу— CTR Yellowbird. Проект розпочався в 1979 році як 945R, з планами використання 450-сильного двигуна з подвійним турбонаддувом Flat-6, отриманого від двигуна, який використовувався в гоночному автомобілі Porsche 935.

Фактично Yellowbird вийшов на ринок у 1987 році з кузовом 911 Carrera 3.2 і 3,4-літровим двоциліндровим двигуном із подвійним турбонаддувом, потужністю близько 460 к.с. Yellowbird став всесвітньо відомим, перемігши в 1987 році в конкурсі «Найшвидші автомобілі в світі», перемігши Ferrari і Lamborghini з максимальною швидкістю 340 км/год.

Ruf Automobile

У 1989 році Руф продовжив це відео «Fascination on the Nürburgring», де знову знявся CTR. Зйомки в автомобілі та кілька вражаючих дрифтів зробили це, мабуть, першим автомобільним вірусним відео, В до інтернетну епоху воно поширювалося на VHS.

Іншим ключовим компонентом піару Ruf є серія відеоігор «Gran Turismo». У 1998 році продюсер Казунорі Ямаучі знайшов Руфа молодшого в японському готелі, щоб отримати дозвіл на використання автомобілів Ruf в іграх. Ямауті сказав, що хоче включити Ruf через героїчний статус бренду серед автолюбителів.

З часом Ruf поступово перейшов на інші моделі Porsche і навіть на фургон Volkswagen, перш ніж взятися за завдання створення автомобіля з нуля.

Ruf CTR 2017 року виглядав як оригінальний Yellowbird, але зі спеціальною ванною з вуглецевого волокна та кузовом. Останніми роками Ruf продовжив цю тему з іншими ретро-автомобілями та рестомодами деяких своїх моделей.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM