Нові претенденти на поставку шин F1 на сезони 2020- 2023 років

Нові претенденти на поставку шин F1 на сезони 2020- 2023 років

25.09.2018 Off By Garagepeppers

FIA прийняла до розгляду заявки двох компаній, що претендують на право постачати шини командам Формули 1 починаючи з 2020 року. Крім Pirelli в тендері, оголошеному федерацією в липні, візьме участь і Hankook. Вже відомо, що в корейській компанії отримали повідомлення від FIA в тому, що їх заявка відповідає як технічним вимогам, так і діючим стандартам безпеки.

Нагадаю, що Michelin відмовилась від участі в тендері.

Тепер Liberty Media має провести переговори з кожним з претендентів, після чого власники чемпіонату повинні зробити свій вибір і довести його до відома FIA.

Переможцю тендеру належить постачати гуму командам Формули 1 з 2020-го по 2023 роки, причому в перший рік це будуть ще 13-дюймові шини, а починаючи з другого – 18-дюймові. Також з 2021 року заборонено використовувати термочохли для попереднього прогріву гуми.

Південнокорейський виробник гуми вважається сьомою за величиною шинною компанією світу, але досвіду роботи в Формулі 1 у нього поки немає. Втім, Hankook забезпечує якісними гоночними шинами такі серії, як DTM і європейську Формулу 3.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM