Род Еморі та його Porsche 356

Род Еморі та його Porsche 356

22.07.2021 Off By Yurii Vyhranenko

“Якби в ті роки в арсеналі Porshe були протитуманні фари або двигуни потужніш, то вони неодмінно поставили б їх на свої автомобілі. Я ж просто роблю те, що не могли зробити вони, але вже через багато років.”

Rod Emory. Засновник та CEO Emory Motorsports.

Як все починалось

Народившись у сім’ї штатних автомобілебудівників, Род Еморі ти не менш cпочатку вирішив cпробeвати себе в авіаційній промисловості, але певно поклик крові виявився сильнішим. Майстерня, яку він отримав в спадок від знаменитого по всій Каліфорнії діда- хотродщика, стала саме тим знаком, ігнорувати який було просто неможливо.

porsche 356

Саме тоді Род і вирішив створити власну компанію Emory Motorsports, яка спеціалізується на роботі з класичними Porsche. Саме Porsche Род Еморі знав і любив ще зі свого дитячого віку, коли допомагав своєму батькові в магазині запасних частин саме для цієї марки автомобілів.

Porsche 356 coupe від Рода Еморі.
Photographer: Drew Phillips/Courtesy of Emory Motorsports.

Only 356!

З часом кастомна майстерня звузила круг своїх інтересів навколо одного Porsche 356. По- перше друг Рода виявив бажання модернізувати свій 356 для участі в гонці. По- друге всім учасникам процесу результат сподобався і питання “чи маємо ми право так творити з великим спадком?” відпало само собою. Заради справедливості потрібно сказати, що і від 911 Род всеж таки не відмовляється. Прикладом є один з проектів- Porsche 911 K.

Porsche 911K від Emory Motorsports.

Як це працює та ціна

Перш ніж назвати ціну за ексклюзивні послуги Emory Motorsports, слід згадати, що самі по собі ці ретро-кари стоять зовсім немало- від 25-30 тисяч доларів за моделі зовсім рядові і ті що знаходяться в поганому технічному стані до 70-100 тисяч за особливі екземпляри, з гаражним зберіганням. Такі автомобілі команда Рода шукає на аукціонах і де тільки можна, щоб через рік-півтора, залежно від статусу замовника, викотити спецзамовлення вартістю 250-500 тисяч доларів. Всього майстерня, яка складається з восьми чоловік за один календарний рік встигає ощасливити до 5-6 чоловік, а чергу до них зростає з кожним новим успішно реалізованим проектом.

Інтерєр одного з Porsche 356 від Emory Motorsports.
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM