Plymouth Hemi Barracuda- найзліша серед барракуд

Plymouth Hemi Barracuda- найзліша серед барракуд

01.08.2023 Off By Yurii Vyhranenko

Plimouth Hemi Barracuda була спортивною версією автомобіля Plymouth Barracuda, і стала класикою американського спортивного автопрому.

Plimouth Hemi Barracuda була спортивною версією автомобіля Plymouth Barracuda, і стала класикою американського спортивного автопрому. Cuda- це авто з класично врівноваженим дизайном, за яким відчувалась неприхована міць силової установки Hemi.

У зробленої на основі кузова Chrysler «E»- типу Cuda використано сталевий несучий кузов. У передній підвісці- подвійні поперечні важелі з подпружинюванням на торсіонній штанзі. Задня частина більш звична, з напівеліптичними листовими пружинами і заднім мостом. У цього автомобіля встановлено амортизатори Koni, що налаштовуються, замість стандартних від Chrysler. Попереду стоять дискові гальма, а ззаду – барабанні.

Серцем ‘Cuda служив легендарний 426-й (6,9 л) блок від Hemi, не менш популярний, ніж сам автомобіль. Він розвивав потужність 425 кінських сил. Повністю чавунний, він мав по два клапанами на циліндр в напівсферичних камерах згоряння. Клапани приводилися в рух від одного розподільчого вала.

Підвіска Cuda була сконструйована спеціально для даної моделі. До слова, потім підвіску Cuda «запозичили» інші автовиробники, настільки вона була технічно вдала і унікальна для свого часу.

В результаті масл кар міг розганятися до 100 км/ год за неймовірні на ті часи 5,6 секунди, а максимальна швидкість досягала 250 км/ год. Навіть зараз така динаміка є відмінним показником. Було випущено не більше 700 одиниць Plimouht Hemi Cuda.

Plymouth Hemi Barracuda

Характеристики Plymouth Hemi Cuda

  • Оригінальні дорожні випробування HEMI Cuda (426) 1970: драг рейсінг на 1/4 милі = 13,7 с при 162,8 км/ год
  • Оригінальні дорожні випробування AAR Cuda (340) 1970: драг рейсінг на 1/4 милі = 14,3 с при 159,5 км/ год.
  • Габарити: довжина: 4740 мм, ширина: 1900 мм, висота: 1270 м, колісна база: 2740 мм
  • Привід: класичний
  • КПП: 4- ступінчаста механіка
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM