Rolls- Royce Corniche, який належав Морісу Ґіббу з Bee Gees

Rolls- Royce Corniche, який належав Морісу Ґіббу з Bee Gees

01.09.2022 Off By Garagepeppers

Напевно, можна з упевненістю сказати, що кожен екземпляр Rolls-Royce Corniche, який коли-небудь вироблявся, має цікаву історію, а цей один з найцікавіших, адже вже вживаним його купивне хто інший, як Моріс Ґібб з Bee Gees й щей за ціною, що втричі перевищувала початкову.

Жоден інший автомобіль на планеті Земля не був таким бажаним для новоспечених поп-зірок-мільйонерів, ніж Rolls-Royce, і, мабуть, найбажанішим з усіх Rolls-Royce був дводверний кабріолет Corniche.

Моріс Ґібб

Ймовірно, немає іншого гурту, окрім Bee Gees, який міг би претендувати на створення звуку 1970-х. Вони створювали диско-хіт за диско-хітом, навіть сьогодні, десятиліття потому, вони все ще є однією з найуспішніших поп-рок груп усіх часів.

Rolls-Royce– британський виробник розкішних автомобілів, який не потребує представлення, він виробляє одні з найрозкішніших автомобілів у світі з моменту заснування компанії в 1904 році.

Кабріолет Rolls-Royce Corniche- це дводверний автомобіль з розкиданням, вперше випущений у 1971 році й продавався (з багатьма оновленнями) до 1995 року. Завдяки довжині понад 5 метрів (16,4 футів) і спорядженій масі 2,5 тонни цей автомобіль став синонімом розкоші. подорожі.

Rolls-Royce Corniche був розвитком дводверної версії Mulliner Park Ward Rolls-Royce Silver Shadow. Виробництво розміщувалось в Mulliner Park Ward, шанованому британському виробнику кузовів і дочірній компанії Rolls-Royce, яка повністю належить компанії, з новою назвою Corniche, яка застосовувалася з 1971 року.

Rolls-Royce Corniche, який ви бачите на фото, був куплений Морісом Ґіббом у виставковому залі H.R. Owen у Лондоні в 1979 році за 35 000 фунтів стерлінгів – у три рази дорожче початкової ціни, коли він був новим. Гібб зберігав автомобіль до кінця свого життя, і його сім’я зберігала його протягом багатьох років після його смерті в 2003 році.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM