Автомобіль в якості інвестиції

Автомобіль в якості інвестиції

15.05.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Не секрет, що новий автомобіль, куплений кілька хвилин тому, покидаючи межі автосалону, стрімко падає в ціні. Його ціна знижується відразу на 15-20%. Однак, через певний час вартість деяких моделей зростає в кілька разів. 

Ретро автомобілі виявилися найкращою інвестицією десятиліття

За даними Bloomberg і Knite Frank на колекційних автомобілях можна заробити майже 500% – в рази більше, ніж на вині, мистецтві, елітної нерухомості, акціях і хедж-фондах.
Ferrari і Porsche легко обігнали найвідоміших керуючих хедж-фондами, принісши за останні 10 років тризначний дохід.
Як свідчить індекс інвестицій в предмети розкоші, що складається міжнародним агентством  Knight Frank (Індекс інвестицій у розкіш Knight Frank) , За 5- і 10-літній періоди, що завершилися в кінці I кварталу 2016 р вкладення в топові марки класичних автомобілів принесли 117 і 362% доходу відповідно. Це істотно більше, ніж можна було заробити на інвестиціях, наприклад, в золото, дорогу лондонську житлову нерухомість або просто в акції. Зокрема, індекс прибутковості хедж-фондів, який розраховує  Hedge Fund Research, виріс з початку 2006 р на 39,6%.

Plymouth Super Fury

Plymouth Super Fury, 1961. Фото: Yurii Vyhranenko.

Як і живопис, і скульптура, раритетні автомобілі й мотоцикли— чудові об’єкти для вкладення коштів. Навіть якщо по той бік ангара дефолти, кризи й девальвація, їхня ринкова вартість щорічно зростає на 10-15%. Адже на відміну від цінних паперів і самих грошей антикваріату не потрібне ніяке зовнішнє забезпечення золотом й іншими гарантіями — вони самі є забезпеченням.

Світовий ринок класичних і колекційних машин останні роки впевнено розвивається

За останні кілька років кількість виставлених на продаж класичних автомобілів значно збільшилася. З’явилося більше аукціонних будинків, проводиться більше аукціонів. Аукціони, що тривали один день, тепер йдуть два. Та й число дилерів, що торгують олдтаймерамі за останні п’ять років зросла більш ніж удвічі.

Британський банк Coutts склав рейтинг найвигідніших інвестиційних покупок, На вершині якого виявилися класичні автомобілі.

Британські банкіри оцінювали, як змінилася вартість різних предметів розкоші і мистецтва за останні 12 років і прийшли до висновку, що при покупці класичного олдтаймер можна отримати до 300% прибутку. 

Oldsmobil F36 Sport Coupe

Oldsmobil Sport Coupe F36, 1936. Фото: Yurii Vyhranenko.

Вартість класичних Porsche 911 збільшилася за останній рік в 1,5 рази, щоб приносить гарний прибуток власникам, готовим з ними розлучитися. Аналогічна ситуація і з Mercedes Pagoda, за останній рік модель додала в ціні 40% (за даними міжнародних аукціонів).

Підсумовуючи вищевикладене можна стверджувати, що найвдалішим вкладенням на сьогоднішній день є покупка колекційного автомобіля. На сторінках нашого виданння Ви знайдете масу корисної шнформації, щодо об’єктів автоінвестування.

Завжди будемо раді також прямому контакту для надання вичерпної інформації, щодо конкретних екземплярів.

ЦИТАТА

Стірлінг Мосс

“Якщо Бог хотів, щоб ми ходили пішки то навіщо він дав нам ноги, щоб тиснути на педалі?”

Sterling_Moss
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM