RUF Rodeo Concept- верхи на Porsche 911

RUF Rodeo Concept- верхи на Porsche 911

26.07.2020 Off By Garagepeppers

Чесно кажучи, нічого нового в цьому нема, адже хлопці з німецького ательє RUF не винаходили велосипед. Porsche 911 не раз використовувався в спробах виступати на бездоріжжі, але представлений на знімках Rodeo Concept не призначений бити рекорди і взагалі змагатися в ралі-рейдах. Він створений просто заради задоволення. І не без шику, визнаю.

Porsche 911 RUF

У RUF знають, що роблять. Досить згадати модель RUF CTR 2017, побудовану до ювілею «жовтої птиці» RUF CTR Yellowbird 1987 року. Так уже склалося, що найперший екземпляр Yellowbird знаходиться в гаражі Брюса Мейєра, великого автомобільного ентузіаста, колекціонера, засновника музею Petersen в Лос-Анджелесі. Мейер разом з великим дизайнером Ральфом Лореном і запропонували хлопцям з RUF зробити модель на основі Porsche 953, який брав участь в ралі Париж-Дакар 1984 года, але з елементами ковбойському теми від Ralph Lauren.

Porsche 911 RUF

Ось він, перед вами Rodeo Concept. Він має збільшений дорожній просвіт в поєднанні з серйозною позашляхової гумою, кузов, зварений з вуглепластика. Двигун- атмосферник на чотири літри потужністю 510 сил і 470 ньютонів. Гальма: вуглець-керамічні. МКПП-шестиступінчаста. Повний привід. Можливий агрегат з турбонаддувом під 710 сил – але тільки для серйозних наїзників.

Porsche 911 RUF
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM