Шикарний Porsche 911K від Emory Motorsport

Шикарний Porsche 911K від Emory Motorsport

19.08.2020 Off By Garagepeppers

З під “пера” Emory Motorsport вийшов кастомний Porsche 911K. Як відомо ніколи не слідували історичній точності у відбудові і це їхня родзинка. Адже ці хлопці не бояться нічого змінювани в “іконі” автопрому, як і Магнус Уокер. Їхні погляди на можливість внесення технічних та естетичних змін в 911 дуже схожі.

Emory Porsche 911K

Основою для Outlaw став SWB 911 1968 року, щоправда з 2,5-літровим двигуном від пізнішого 935. Він видає скромні 190 л.с., однак максимальне зниження ваги, регульовані амортизатори KW і гальма від 911 S повинні додати задоволення від водіння. Emory заявляє, що кожен аспект був налаштований на максимальну керованість.

Emory Porsche 911K

До речі, ліврея тут теж крута. Шанувальники ретро-автоспорту впізнабють комбінацію кольору слонової кістки і помаранчоіого легендарного гоночного Porsche 908 Short Tail з 60-х років. Крім того, на бортах з’явився значок Mibil Pegasus.

Про ціну ні слова, адже цей кастом створено для особливого клієнта Emory Motorsport в одному екземплярі. Але хлопці створять і для вас, щось подібне…якщо ви маєте певну суму американських баксів).

https://www.pinterest.com/garagepeppers/911-more/
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM