Бельгія передає ЗСУ військові вантажівки VOLVO

Бельгія передає ЗСУ військові вантажівки VOLVO

17.03.2023 Off By Garagepeppers

Бельгія планує відправити в Україну 240 військових вантажівок марки Volvo, перші з яких передадуть вже наступного тижня.

На озброєнні в бельгійській армії близько 400 таких автомобілів, але країна в 2023 році планує від них відмовитись. Частина з цих Volvo оснащена кранами й евакуаторами.

Перед ухваленням рішення про передачу Україні цих вантажівок, була проведена консультація з ЗСУ щодо доцільності такої допомоги. Ця допомога буде надзвичайно корисною для украєнської армії, так як під час війни логістика не менш важлива, ніж зброя.

До пакету допомоги ввійшли наступні вантажівки: Volvo Cargo, Volvo Shelter, Volvo Fassi і Volvo Manumat поїде до України вже наступного тижня. У пакет також включені запасні частини, що є на складі.

Вантажівки були в експлуатації з початку 1990-х років. Тому кілька місяців тому було розпочато масштабну операцію з їх перевірки та ремонту. У міноборони переконані, що 240 машин, які зараз відправляються до української армії, перебувають у хорошому стані. Всі інструкції та запасні частини, які ще були на складі, також включені в комплект поставки.

Міністерка оборони Людівін Дедондер зазначила, що кожен український запит перевіряється щодо його здійсненності в оборонному відомстві та бельгійській промисловості. Вона додала, що окрім поставки вантажівок, 100 бельгійських інструкторів також візьмуть участь у підготовці українських солдатів.

Головною перевагою вантажних авто Volvo цього типу є те, що їх конструкція відносно проста. Тому українці не потребують додаткового навчання, щоб розпочати експлуатацію або самостійно забезпечити технічне обслуговування.

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM