DOK- ING MV-4 Scorpion- машина для розмінування

DOK- ING MV-4 Scorpion- машина для розмінування

19.03.2023 Off By Garagepeppers

Застосування протимінної машини DOK-ING MV-4 Scorpion

Протипіхотна машина DOK-ING MV-4 Scorpion випускається хорватською компанією DOK- ING і призначена для очищення від усіх типів протипіхотних мін та має захист від усіх типів протитанкових мін. Завдяки своїм невеликим розмірам та маневреності вона підходить для розмінування дворів, садів, лісових доріг, берегів річок та інших типів місцевості, які є недоступними для великих машин. 

Разом з машиною для розмінування DOK-ING MV-4 Scorpion можуть застосовуватися різні інструменти для виконання робіт з розмінування та обробки ґрунту для знищення навіть найменших протипіхотних мін та найнебезпечніших видів підскакуючих осколкових мін. Машина керується дистанційно із броньованого транспортного засобу або з безпечної відстані. Двигун та життєво важливі компоненти машини захищені сталевими пластинами HARDOX (сталь високої твердості, але не броньова). MV-4 має високу стійкість до підриву мін, і його низький профіль знижує чутливість до пошкодження осколками.

DOK-ING

Принцип роботи протимінної машини DOK-ING MV-4

Протипіхотні міни знищуються впливом ланцюгового інструменту. Це по суті набір ланцюгів на валу із загартованої сталі з молотками, які прикріплені до вільного кінця ланцюга. Під час проведення робіт з розмінування вал обертається та молотки ударяються об землю, розбивають чи активують закладені міни. Сила ланцюга з молотками розраховується таким чином, щоб проходячи через густу рослинність, вони могли закопатись у ґрунт на глибину до 32 см. Ланцюги та молотки можна швидко замінити у разі їх пошкодження.

 

dok-ing-mv-4

Транспортувати протимінну машину DOK-ING MV-4 можна на звичайному автомобильному лафеті. Фото: DOK-ING.

Особливості та продуктівність протимінної машини DOK-ING MV-4

Машина для розмінування MV-4 була розроблена для виконання лише одного єдиного завдання – розмінування. Це не видозмінена серійна машина чи танк. MV-4 є 5 моделлю в серії систем MV для розмінування. На сьогоднішній день понад 35 мільйонів квадратних метрів замінованої місцевості механічно очищено за допомогою систем компанії DOK-ING.

Через свої малі розміри, дуже хорошу маневреність, високу потужність двигуна і низький тиск на грунт, MV-4 може працювати цілий рік практично в усіх умовах. Продуктивність розмінування до 2200 м ² на годину.

Хоча MV-4 призначена переважно для боротьби з протипіхотними мінами, завжди зберігається вірогідність наїзду на протитанкову міну під час виконання робіт з розмінування. При цьому протимінна машина MV-4 має високу стійкість проти підриву протитанкових мін, що було підтверджено шведським центром розмінування SWEDEC (Swedish EOD and Demining Center) у липні 2004 року.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM