Pagani Zonda HP Barchetta- найдорожчий серійний автомобіль

Pagani Zonda HP Barchetta- найдорожчий серійний автомобіль

19.08.2018 Off By Garagepeppers

Zonda HP Barcheta не тільки найекстравагантніший варіант за всю 18 річну історію, а й самий екслюзивний та найдорожчий!

Випущено буде лише 3 екземпляри Pagani HP. Один для Horacio Pagani (HP- Horacio Pagani), а два інших для невідомих власників (до речі вони вже поновністю викуплені). Вартість одного екземпляра становить- 17,5 млн USD. Це найдорожчий серійний автомобіль в світі на сьогоднішній день.

В Barchetta встановлений «атмосферник» Mercedes-AMG V12 6.0, поєднаний з шестиступінчастою “механікою”. Віддача дорівнює 800 к.с. і 850 Н • м (більше, ніж у Revolucion), які припадають на 1250 кг спорядженої маси.

Шини: Pirelli P Zero HP розмірністю 255/30 R20 спереду і 335/25 R21 ззаду. Гальмівні диски: углеродокераміка, 380 мм спереду і ззаду.

Pagani HP Barchetta

Zonda HP Barchetta була представлена на  на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч (Каліфорнія). Автомобіль має несеметричне забарвлення колісних дисків: по лівому борту вони сріблясті з бронзовим відливом, а по правому – сині з сріблом.

В салоні – поєднання шкіри синього кольору та кольору слонової кістки і синя, Руль зі вставками з дерева.  Сидіння зі вставками в шотландську клітку. Така клітка прикрашала сидіння в гоночних мерседесах 50 років, на яких виступав друг і наставник Horacio Pagani- Huan Manuel Fangio.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM