The Arhaelogist

The Arhaelogist

26.08.2018 Off By Garagepeppers

В світі існує величезна кількість майстерень та мотоентузіастів, що займаються переобладнанням, ремонтом та будівництвом кастомних байків. Цих людей або не задовольняють серійні заводські моделі, або (скоріш за все) їм просто цікаво та весело будувати особливі та незвичні речі. В результаті в багатьох з них виходять дійсно унікальні та шедевральні речі.  Хтось з них комерційно дуже успішний, хтось менше. А комусь просто байдуже до комерційно успіху, вони роблять це для душі йдучи за покликом свого серця. Всі вони, без винятку, створюють особливі, штучні екземпляри, вкладаючи в них часточку свого серця. Такою людиною є німець Уве Ехінгера (Uwe Ehinger).

The Arhaeologist 

Німця Уве Ехінгера (Uwe Ehinger) з Гамбурга ще в 17 років “інфікувався” лихоманкою Harley. Й з того часу він почав свою неспокійну та надзвичайно захоплюючу подорож по всьому світу в пошуках напіввтрачених та тих, які вважались втраченими моделей мотоциклів. Він подорожує по світу, зазираючи в найвіддаленіші дворики та нишпорячи закинутими майстерням та гаражам. Сьогодні Уве- вже легенда- “мотоархеолог”, з нікнеймом- “The Arhaelogist”! Заснована ним компанія Ehinger Kraftrad займається пошуком, реставрацією класичних мотоциклів та побудовою власних екземплярів.

Kraftrad_office
В офісі Ehinger Kraftrad. Photo: Ehinger Kraftrad.

Одним із підсумків його «археологічної» діяльності, стало написання ним книги «Rusty Diamonds». В ній задокументовано мотоциклетні археологічні знахідки в період з 1979 по 1989 роки. Це ретельна, унікальна та цікава збірка майже втрачених знань про мотоцикли.

Крім власне реставрації, реінжинірингу та будівництва мотоциклів, та випуску футболок й інших ” моаксесуарів з власним лого, Уве запустив ще один дуже цікавий проект – випуск джину «Arhaeologist».  

Arheologist gin

За словами самого Уве, ідея випуску джину “The Arheologist” виникла в нього з бажання збереження кожної унікальної частини мотоцикла й передати дух тієї епохи саме в такий унікальний спосіб. Серія складається з трьох видів джину і в кожній пляшці деталь від вінтажного Харлея:

1939 рік з розподільчими валами від Harley- Devidson з пустелі в Мексиці

1947 з гайками від  Harley- Devidson з Чилі

1962 з шестернями Harley- Devidson з Південної Кореї.

Уве Ехінгер продовжує свою подорож, тому на нас чекає ще багато приємних відкриттів в мотоісторії.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM