Електричний субкомпактний кросовер Alfa Romeo

Електричний субкомпактний кросовер Alfa Romeo

12.04.2023 Off By Garagepeppers

Alfa Romeo базується на італійському почутті дизайну та пристрасті. І продовження цих традіцій ми побачімо в першому в свої історії електромобілі в кузові субкомпактного кросовера.

Новий субкомпактний позашляховик, що надійде в продаж в 2024 році, буде заснований на тій же платформі STLA Small, що і Jeep Avenger. Припускають, що він матиме назву Brennero, але у Alfa Romeo ще є час придумати щось інше.

Очікується, що субкомпакний кросовер від Alfa Romeo використовуватиме ту саму трансмісію, що й Jeep. Це означає наявність акумулятора ємністю 54 кВт/год разом із одним електродвигуном, що приводить в рух передні колеса з потужністю 154 к.с. Запас ходу повинен становити близько 300 км.

Згідно з повідомленнями, на деяких ринках також буде доступна версія з гібридом. У будь-якому випадку, гібрид зникне, оскільки Alfa Romeo перейде на електромобілі з 2027 року. Так легендарна епоха з ДВС йде в історію.

 

jeep avenger

Субкомпактний кросовер Jeep Avenger.

Спільне використання платформи– це стратегія, розроблена для отримання максимальної користі від Alfa Romeo. Stellantis вже використовував цю стратегію раніше. Це змінило бренд Alfa Romeo Tonale на Dodge Hornet, до великого розчарування керівників Alfa. 
Відповідно до натяків генерального директора Жана-Філіпа Імпарато, у дизайні моделі, ймовірно, будуть елементи схожі на оригінальну Alfa Romeo Giulietta. Є надія, що нова модель допоможе відновити продажі Alfa Romeo, які ще не відновилися до рівня до пандемії. У 2022 році компанія продала трохи більше 30 000 автомобілів у Європі порівняно з 54 365 автомобілями у 2019 році. Це був тривалий і повільний спад для компанії, яка продала понад 131 000 автомобілів у 2011 році.
Говорячи про майбутнє бренду минулого року, колишній бос Демієн Даллі заявив виданню Autocar, що Alfa Romeo прагне збільшити обсяги продажів. «Ми хочемо перейти від емоційного бренду до раціонального», – сказав він.

Ідея полягає в тому, щоб змінити імідж Alfa Romeo від модного спортивного бренду до бренду, який пропонує автомобілі для всіх. Шкода змінювати те, що робить Alfa унікальною , але екзотичний імідж бренду не сприяє збільшенню продажів.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM