Alfa Romeo розробить у США модель, більшу за нинішній седан Giulia та кросовер Stelvio

Alfa Romeo розробить у США модель, більшу за нинішній седан Giulia та кросовер Stelvio

03.08.2022 Off By Garagepeppers

За словами генерального директора Жан-Філіпа Імпарато, Alfa Romeo розробить у США модель, більшу за нинішній седан Giulia та кросовер Stelvio, яка буде випущена у 2027 році.

Імпарато зробив ці коментарі під час розмови зі ЗМІ минулого тижня, де він також сказав, що розробка автомобіля в США не обов’язково означає виробництво в США чи інших країнах

Зараз Alfa Romeo виготовляє свої автомобілі виключно в Італії. Імпарато сказав, що рішення щодо типу транспортного засобу ще не прийнято, позашляховик, кросовер і седан- все ці проекти ще на столі. Прийняття рішенні очікується до кінця року.

Коментарі Імпарато прозвучали лише через кілька місяців після того, як він сказав, що Alfa Romeo планує випустити автомобіль розміром з BMW X5 у 2027 році як флагман автовиробника. Він сказав, що автомобіль буде електричним, що відповідає раніше оголошеному плану, відповідно до якого з 2027 року Alfa Romeo пропонуватиме лише електромобілі.

Alfa Romeo, як член Stellantis, має доступ до чотирьох модульних платформ EV: STLA Small, STLA Medium, STLA Large і STLA Frame. Розроблена в США Alfa Romeo, ймовірно, буде їздити на платформі STLA Large, яка забезпечуватиме запас ходу до 900 км.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM