Прототип Hyundai N Vision 74 піде в серію

Прототип Hyundai N Vision 74 піде в серію

09.05.2023 Off By Garagepeppers

Концепт спортивного автомобіля Hyundai N Vision 74 миттєво став одним із найкрасивіших концептуальних автомобілів, коли він дебютував у липні минулого року. Незабаром він також може стати одним із найцікавіших серійних автомобілів.

Концепт спортивного автомобіля Hyundai N Vision 74 миттєво став одним із найкрасивіших концептуальних автомобілів, коли він дебютував у липні минулого року. Незабаром він також може стати одним із “найгостріших” серійних автомобілів, оскільки корейські ЗМІ повідомляють, що на його основі буде випущено серійну модель, яка, як повідомляється, дебютує наприкінці цього місяця.

Hyundai N Vision 74- це модернізована копі концепту Hyundai Pony Coupe 1974 року. Це дизайн Джорджетто Джуджаро із значком Hyundai, який ніколи не випускався, але він заклав основу для пізнішого DeLorean DMC-12 та надихнув творців на Hyundai Ioniq 5. І ось, нарешті, власний серійний автомобіль!

Корейське видання Money Today повідомляє, що Hyundai планує представити серійну версію N Vision 74 вже 27 травня на заході «Pony Day», який відбудеться в його студії в Сеулі. Кажуть, що його дизайн розробив Фабріціо Джуджаро, син оригінального дизайнера Pony Coupe, хоча про серійний автомобіль відомо небагато.

Концепт генерує 670 кінських сил від двох електродвигунів на задній осі, які живляться від комбінації батарей і водневого паливного елемента. 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM