Концепт електричного Dodge Charger Daytona

Концепт електричного Dodge Charger Daytona

19.08.2022 Off By Garagepeppers

Dodge- це бренд маслкарів. З середини 2000-х його Charger і Challenger мають зовнішній вигляд і продуктивність маслкара. І це залишиться незмінним в електричному майбутньому бренду, як демонструє нам концепт Charger Daytona SRT.

Концепція Charger Daytona має три особливості, які обов’язково привернуть увагу: аеродинамічне переднє антикрило під назвою R-Wing, нова «вихлопна система» для створення характерного звуку під назвою Fratzonic Chambered Exhaust, і багатошвидкісна трансмісія eRupt. Це не кажучи вже про елегантний, сексуальний вигляд, який напевно сподобається традиційним покупцям маслкарів Dodge.

dodge_concept_rst

Компанія Dodge вибрала назву Charger Daytona на честь першого автомобіля, який розганявся до 200 миль на годину на гоночному треку, Charger Daytona 1970 року. Хоча Dodge не надає специфікації потужності, компанія каже, що її нова електрична трансмісія Banshee забезпечить повний привід і допоможе автомобілю перевершити моделі Hellcat за всіма ключовими показниками.

dodge_concept

Думаю, що це означає принаймні два двигуни, якщо не більше, які разом створюють 800 к.с. або більше. Dodge також не повідомляє розмір батареї, але повідомляє, що автомобіль має 800-вольтну електричну архітектуру, яка забезпечить швидку зарядку.

У той час як більшість електромобілів мають одношвидкісну коробку передач, оскільки електрична потужність не потребує різних передавальних відношень (Porsche Taycan має 2-швидкісну коробку передач), Charger Daytona Concept має «багатошвидкісну» трансмісію з електромеханічною системою перемикання передач, що забезпечує чітке перемикання передач.

dodge_concept

Автомобіль також має кнопку «PowerShot push-to-pass» на кермі, яка збільшує потужність, та забезпечує прискорення. Фірмова система “випуску” Fratzonic посилає свій фірмовий звук через підсилювач і камеру налаштування в задній частині автомобіля, щоб вивести цілих 126 дБ, що дорівнює звуку Hellcat.

dodge_concept

Оскільки продуктивність ще не визначена, найбільшою перевагою Charger Daytona є її дизайн. Дводверний хетчбек, автомобіль є сучасною інтерпретацією улюбленого Charger 1968 року приблизно так само, як нинішній Challenger імітує Challenger 1970 року.

Автомобіль оснащується 21-дюймовими колесами з турбіноподібним дизайном і центральними ковпаками з логотипом Fratzog.

Пасажири сидять на чотирьох добре підкріплених сидіннях у стилі перегонів зі спинками з вуглецевого волокна. Сидіння та інші елементи салону оброблені синіми та сріблястими акцентними швами. Вуглецеве волокно покриває підлогу та пороги з підсвіченим написом Daytona, а графіка по всій кабіні забезпечує естетику друкованої плати. Кермо з плоским верхом і низом і пелюстками додає спортивного відтінку. Кнопка на кермі забезпечує доступ до режимів водіння Auto, Sport, Track і Drag, які змінюють динаміку, інформацію про приладову панель, звук і внутрішнє освітлення.

Приладова панель оснащена 16,0-дюймовою вигнутою цифровою панеллю приладів і 12,3-дюймовим центральним сенсорним екраном, розташованим під кутом до водія. Технологія продовжується з проекційним дисплеєм розміром 8×3 дюйми. Двері та кермо мають ємнісні сенсорні елементи керування.

Серійна версія концептуального автомобіля Charger Daytona SRT має вийти у 2024 році, можливо, як заміна поточним моделям Charger і Challenger, виробництво яких має бути припинено після 2023 року. Очікується, що він працюватиме на новій архітектурі STLA Large від Stellantis.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM