Оптична система SMASH X4

Оптична система SMASH X4

27.05.2023 Off By Garagepeppers

Бундесвер ФРН активно інвестує в засоби боротьби з дронами силами піхотних підрозділів та закуповує приціли керування вогнем SMASH.

Наприклад, Федеральне відомство з обладнання, інформаційних технологій та використання збройних сил Німеччини (BAAINBw) доручило компанії IEA MIL-OPTICS GmbH, що базується в землі Баден-Вюртемберг і спеціалізується на технології нічного бачення та спеціальному обладнанні для поліції та військового спецназу, виробництві та постачанні «систем допомоги для виявлення та кінетичного захисту від БПЛА 1 класу. Про це йдеться у звіті BAAINBw, опублікованому на європейській платформі закупівель TED. БПЛА класу 1 означає безпілотні літальні комплекси (дрони) вагою до 150 кг.

У звіті немає посилань на замовлену кількість або точну специфікацію цільових систем допомоги. Але мова йде про систему керування вогнем SMASH X4, розроблену ізраїльською компанією Smart Shooter спеціально для захисту від безпілотників. IEA MIL-OPTICS GmbH лише наприкінці 2022 року оголосила, що компанія взяла на себе продажі в Німеччині портфоліо продуктів ізраїльського виробника Smart Shooter.

SMASH-X4

SMASH X4 був розроблений компанією Smart Shooter, щоб значно збільшити дальність ідентифікації, а також бойову дистанцію SMASH. Камера системи використовує оптичне 4-кратне збільшення, що збільшує діапазон для обробки зображення (відстеження, фіксація). Таким чином, з наземними цілями, мобільними та стаціонарними, можна боротися на відстані щонайменше 400 метрів, а малими безпілотниками – до 250 метрів. Навісне обладнання можна використовувати і в нічному бою. Оскільки це цифровий оптичний приціл, пристрій можна інтегрувати в систему керування боєм (BMS), відповідно до виробника. Наприклад, під час перестрілки Smash може автоматично генерувати цільові дані – пеленг, відстань або фотографію – і робити їх доступними для BMS. За словами виробника, цільові дані ще більш точні з X4, і відповідно їх можна ефектівніше використовувати.

SMASH X4 пропонується як з лазерним далекоміром (LRF), так і без нього. З LRF розмір становить 206 x 102 x 83 міліметри, а вага — 1250 г. Без LRF система на 130 грамів легша. Харчування здійснюється від акумуляторної літій-іонної батареї. Цього достатньо для 72 годин роботи або до 3600 знімків або вимірювань за допомогою Smash. LRF має радіус дії до 1000 метрів.

Cтрілецька зброя

Моделі компанії Česká Zbrojovka- CZ P-07 і CZ P-09 відомі в усьому світі своїм зручним і простим управлінням, високою точністю при швидкій стрільбі і абсолютною надійністю.

Пістолет CZ P09
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM