Audi Activesphere- автомобіль з тисячею індивідуальностей

Audi Activesphere- автомобіль з тисячею індивідуальностей

28.01.2023 Off By Yurii Vyhranenko

«Частково седан, частково купе, частково пікап. Activesphere- це автомобіль із тисячею індивідуальностей». Так керівник відділу дизайну Audi Марк Ліхте описує четвертий і останній концепт-кар у сімействі «sphere».

Перед цим були Skysphere, Grandsphere та Urbansphere ось Audi Activesphere. Цей концепт було розроблено у дизайнерській студії Audi в Малібу, Каліфорнія, під керівництвом Гаеля Бузіна. За словами керівника проекту Чарльза Лефранка, «це авангардне кросовер-купе, яке поєднує в собі елегантність Sportback, практичність позашляховика та позашляхова майстерність хардкорного 4×4». 

З огляду на його значні розміри – 4,98 метра в довжину, 2,07 метра в ширину та 1,60 метра у висоту– концепція Audi activesphere ідеально вписується в сегмент високого класу. Типова для електромобіля колісна база 2,97 метра забезпечує достатньо місця для ніг пасажирів. Автомобіль із виразно мускулистим виглядом приховує свою масу завдяки низьким звисам і лініям, схожій на Sportback

Audi activesphere concept

Відсутність гострих кутів означає плавні переходи між увігнутими та опуклими поверхнями. Передня частина концепції activesphere підкреслює приналежність до бренду Audi, та водночас охоплює майбутнє завдяки єдиному прозорому куполу, який відкриває перед пасажирами безпрецедентний огляд дороги. Великі колісні арки підкреслюють присутність електричної системи повного приводу та позашляхові характеристики автомобіля, дорожній просвіт якого можна збільшити або зменшити на 40 мм порівняно зі стандартними 20,8 см від землі.

Audi activesphere concept

За бажанням водія заднє скло розсувається поздовжньо, перекриваючи скляний дах, тоді як нижня частина дверей багажника відкидається, подібно до дверей багажника пікапа, відкриваючи вантажний простір, відомий як «активна спинка», обладнаний для транспортування двох електровелосипедів. Задні стійки залишаються незмінними, підтверджуючи стилістичний динамізм автомобіля, а електрична перегородка піднімається за задніми сидіннями, ізолюючи пасажирський салон.

Audi activesphere concept

Якщо Audi skysphere представила змінну колісну базу, концепція Audi activesphere йде ще далі, роблячи метаморфозу однією зі своїх особливостей. Задня частина автомобіля, хоч і дозволяє транспортувати об’ємне спортивне обладнання, не зраджує профілю Sportback, радше підтверджуючи його елегантність і чисті лінії. 

Audi activesphere concept

У шоу-карі Audi представлена інноваційна концепція бортових функцій і управління інформацією під назвою Audi Dimension. В основі системи, яка поєднує фізичний і віртуальний світи для створення змішаної реальності, лежать авангардні окуляри доповненої реальності. Вони виходять за рамки традиційних засобів перегляду VR, накриваючи фізичний світ цифровим 3D-контентом. Ця модель є першою моделлю Audi, яка використовує технологію Audi Dimension з її безпрецедентним інтерактивним виміром: з надзвічайною оптичною точністю, максимальною роздільною здатністю та яскраво вираженою контрастністю система переносить дисплеї та сенсорні поверхні, невидимі неозброєним оком, у поле зору водія.

 

Audi Activsphere concept

Таким чином, ви зможете користуватися кількома віртуальними інструментами та вмістом. І якщо користувач зосереджує свій погляд на частині інформації, проявляючи інтерес, система надає додаткові деталі. При цьому інформаційний вміст стає елементами, здатними реагувати на команди жестів. Наприклад, рука водія може стежити за лінією погляду, щоб прокручувати функції автомобіля, тоді як інтерфейс користувача – віртуальний дисплей реагує на жести, як звичайний екран.

Автоісторія

Lancia Stratos- легенда раллі!

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM