Audi почне виступати в F1 з 2026 року

Audi почне виступати в F1 з 2026 року

27.08.2022 Off By Garagepeppers

Про це ходили чутки протягом багатьох років, але в п’ятницю Audi нарешті підтвердила свій намір брати участь у Чемпіонаті світу Формули-1, починаючи з 2026 року.

Audi не піде сама в чемпіонат F1. Натомість він буде співпрацювати з існуючою командою, назва якої буде розкрита пізніше цього року. Очікується, що це буде Sauber, який зараз виступає у F1 під назвою Alfa Romeo.

Audi постачатиме силовий агрегат, розробкою якого займатиметься завод Audi Sport у Нойбурзі на Дунаї, Німеччина. Керувати розробкою буде Адам Бейкер, який останніми роками працював директором з безпеки FIA, а ще раніше працював з Cosworth, коли вона виробляла силові агрегати Формули-1, а також із Sauber, коли вона змагалася у Формулі-1 з BMW.

Адам Бейкер

Бейкер звітуватиме перед Рольфом Міхлем, поточним операційним директором з перегонів Audi Sport. 1 вересня Міхль перейме керівну роль в Audi Sport від нинішнього керівника Юліуса Зеєбаха.

Вихід Audi у Формулу-1 разом із можливим входом іншого бренду Volkswagen Group Porsche залежав від нових правил силових агрегатів, які планується ввести в 2026 році, зосередившись на стійкості та економічній ефективності. Ці правила були завершені раніше в серпні, і F1 перейде на 100% екологічне паливо.

Вирішальним для електричного майбутнього обох автовиробників є те, що нові правила силового агрегату передбачають збільшення електричної потужності до 469 к.с. зі 160 к.с. у сьогоднішньому гібридному силовому агрегаті.

Новий силовий агрегат також використовуватиме 1,6-літровий турбонаддув V-6 у гібридній конфігурації, той самий формат двигуна внутрішнього згоряння, який використовується сьогодні, але хоча максимальна потужність системи відповідатиме сьогоднішній понад 1000 к.с., загальне паливо використання під час перегонів має впасти приблизно з 220 фунтів до 154 фунтів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM