BETTER THEN GOLD-  книга Дітріха Хатлапа

BETTER THEN GOLD- книга Дітріха Хатлапа

10.02.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Чому багатомільярдний ринок колекціонування та продажу рідкісних та раритетних автомобілів ніколи не був вивчений, задокументований, проаналізований та інтерпретований, незважаючи на те, що він існує понад півстоліття?

Книга Дітріха Хатлапа “Better Than Gold” відповідає на ці запитання, ретельно аналізуючи цей ринок колекціонерів, його торговельну структуру, гравців, ринкову динаміку та порівнюючи його характеристики та ефективність з іншими колекціонерами та усталеними класами активів.
У книзі представлені індекси класичних автомобілів HAGI classic car indices, які щомісяця точно вимірюють цей ринок за допомогою фінансової методології. Чотири основні розділи книги охоплюють такі теми, як історія та опис ринку, розмір і чинники вартості. Використовуючи індекси, автор ілюструє історичну динаміку цін різних сегментів ринку, включно з колекційними Ferrari та Porsche.

 

 

Dietrich Hatlapa

Дітріх Хатлапа

Автор також пропонує новий погляд на деякі з найцікавіших фаз ринку, включно з розповіддю про бульбашку інвестицій у класичні автомобілі кінця 1980-х років. З надзвичайним рівнем деталізації Дітріх Хатлапа докладно розповідає про реставрацію класичних автомобілів і філософію, що лежить в основі цієї життєво важливої ​​діяльності та ремесла, яке є важливим для підвищення цінності автомобіля. Завдяки цьому абсолютно новому дослідженню книга створює основу для інвестиційної інфраструктури в цьому класі активів.

З більш ніж 200 якісними фотографіями колекційних автомобілів, графіками та таблицями цінових показників у книзі переплітаються теорії ринку, аналіз індексів, особисті враження та ринкові дані. Книга містить велику кількість цінової інформації, зведеної в 14 додатках. Він представляє факти в структурованому вигляді та є корисним посібником як для новачка на ринку, так і для досвідченого власника. Дізнайтеся, що рухає цей захоплюючий ринок, який багато хто вважає надійною та цікавою сферою неконформістського інвестування. Книгу «Краще за золото» варто прочитати всім, хто цікавиться сектором класичних автомобілів.

Дітріх Хатлапа підготував новаторську роботу, яка захопить і просвітить серйозних ентузіастів класичних автомобілів і всіх, хто цікавиться механізмами ринків у нестабільний економічний час, у якому ми живемо сьогодні.

  • Видавництво: HAGI Publishing; 2. Edition (2014)
  • Мова: англійська
  • ISBN: 9780956864482

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM