Китайський стартап планує інтегрувати батереї електромобіля в шасі

Китайський стартап планує інтегрувати батереї електромобіля в шасі

13.01.2023 Off By Garagepeppers

Китайський стартап планує повністю відмовитися від акумуляторних батарей і інтегрувати елементи безпосередньо в шасі електромобіля.

З огляду на цю мету, Neta Auto оголосила у середу про угоду про співпрацю з постачальником акумуляторів CATL щодо використання технології останнього від елемента до шасі під брендом Integrated Intelligent Chassis (CIIC).

У прес-релізі Neta заявила, що це буде перша китайська фірма, яка розроблятиме цю технологію, але не сказала, коли вона може з’явитися у серійному автомобілі. Він також може стати першим у світі, який зробить це для легкових автомобілів.

З’єднання батареї з шасі означає, що всі компоненти батареї розміщені в конструкції автомобіля, тому окрема батарея не потрібна. 

Архітектура CIIC від CATL— це, по суті, комплексний підхід, коли постачальник акумуляторів прагне поєднати свою технологію cell-to-pack з двигунами та іншими компонентами приводу в шасі, дозволяючи створювати кілька електромобілів із модульною архітектурою.

Це ще один крок уперед від технології акумуляторної батареї «cell-to-pack», яку CATL, яка співпрацює з Neta Auto з 2021 року, починає пропонувати автовиробникам.

Технологія Cell-to-Pack дебютує на китайському ринку в електрофургонах Zeekr 009 і, можливо, в моделях Hyundai, Kia та Genesis.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM