DeLorean. Відродження легенди?

DeLorean. Відродження легенди?

28.10.2022 Off By Garagepeppers

Американська компанія DNG Motors, заснована Кетрін ДеЛореан, дочкою творця культового DeLorean DMC 12, анонсувала проєкт нового спорткара. Новинку обіцяють презентувати до кінця року, а перші екземпляри планують зібрати вже у січні наступного року.

Нова компанія DNG Motors (DeLorean Next Generation Motors) заснована Кеттін ДеЛореан. Перша модель отримала назву Model-JZD на честь ініціалів Джона Захарія ДеЛореана. Складання нового спорткара організують на заводі в Детройті.

DNG Motors заявляє про те, що це буде “новий тип компанії, яку галузь ніколи раніше не бачила, яка фокусується на людях і приносить користь суспільству”. Зокрема, крім виробництва автомобілів та створення робочих місць, компанія планує запустити нові інженерні програми для учнів державних середніх шкіл та налагодити партнерські відносини з іншими виробниками, щоб допомогти розв’язати проблеми, що стоять перед галуззю. Все амбітно та маштабно, як і в самого Джона ДеЛоріана.

У DNG Motors наголошують, що вони не мають жодного відношення до інших проектів, що використовують ім’я DeLorean, а також є єдиними спадкоємцями та продовжувачами справи Джона ДеЛореана.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM