Distinguished Gentleman’s Drive 2021

Distinguished Gentleman’s Drive 2021

19.09.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Distinguished Gentleman’s Drive 2021 стартує 26 вересня. Цей автомобільний захід об’єднує поціновувачів та власників класичних автомобілів випуску до 80-х років, покликаний заохотити ентузіастів та власників старовинних автомобілів у всьому світі класично одягатися та їздити на автомобілі задля підтримки чоловічого здоров’я (якби це не звучало). 

Усі кошти, зібрані учасниками, будуть передані благодійному партнеру Movember. Ці кошти вкладаються у важливі дослідження та програми щодо раку передміхурової залози та психічного здоров’я чоловіків для підтримки добробуту чоловіків у всьому світі. 

26 вересня тисячі водіїв у всьому світі запускають двигуни своїх класичних авто.

Кожен місцевий захід організовують пристрасні волонтери з єдиною метою – зібрати кошти та поінформувати про здоров’я чоловіків для благодійного партнера Movember.

Водії реєструються на веб -сайті Gentleman’s Drive і пропонують створити свій профіль, щоб поділитися ними з родиною та друзями з метою збору коштів та поінформованості щодо раку простати та психічного здоров’я чоловіків.

Після реєстрації водії отримують особисту інформацію про автомобіль для свого місцевого заходу, який відбудеться у неділю, 26 вересня, на святкування досягнень збору коштів. Тут водії спілкуються зі своїми колегами- учасниками DGD на місці початку та закінчення, з фантастичним проїздом між ними.

Довжина поїздки унікальна для кожного міста. Запис відкрито на офіційному сайті. Україна не представлена, нажаль.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM