Martini- це не тільки “мартіні”

Martini- це не тільки “мартіні”

18.09.2021 Off By Garagepeppers

Перед вами нові гоночні черевики Sparco Martini Racing Top, вони є частиною нової лінії гоночного спорядження італійської компанії Sparco, яка містить одну з найвідоміших у світі гоночних колірних схем – культову ліврею Martini.

Ці черевики далеко не просто експонати, вони призначені для гонок. Вони сертифіковані відповідно до стандарту безпеки FIA 8856-2018, що означає, що ви можете носити їх на змаганнях з автоспорту професійного рівня, або їх можна носити у місцевий день треку.

Кожна пара має м’який замшевий верх для комфорту та підошву з натурального каучуку. Як і слід було очікувати, черевики Sparco Martini Racing Top мають тонку підошву, призначену для того, щоб передати якомога більше відчуття від педалей, з вигнутим каблуком, який забезпечує задній частині вашої стопи зчеплення, коли ви за кермом.

Розмір варіюється від 37 до 48, і на сторінці офіційного магазину є діаграма розмірів. Ви можете вибрати будь -який колір, який вам подобається, доки він синій. Рекомендована ціна- 145 фунтів стерлінгів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM