Екстремальна подорож на електромобілі між двома полюсами

Екстремальна подорож на електромобілі між двома полюсами

06.02.2023 Off By Garagepeppers

Подружня пара Кріс і Джулі Ремсі, які раніше першими в історії завершили міжконтинентальне автомобільне ралі “Mongol Rally” на електрокарі Nissan Leaf, планує проїхати 27 тис. км на модіфікованії версії електрокросовера Nissan Ariay.

Цю експедицію між двома полюсами землі анансувала компанія Nissan під час попередньої презентації нового електричного кросовера Ariya. Днями представники японського бренду підтвердили, що їхній автомобіль вирушить у подорож, яку раніше не виконував жоден тип колісного транспорту.

Nissan планує продемонструвати можливості свого авто, враховуючи інтелектуальну систему повного приводу e-4ORCE, а також довести його надійність. Повідомляється, що автомобіль збереже заводську силову установку, трансмісію та акумулятор.

nissan ariya pole-to-pole expedition

Тюнінг-ательє Arctic Trucks встановить 39-дюймові колеса BF Goodrich для їзди снігом та посилить шасі електрокара. Експедиційна версія Ariya також буде оснащена еспресо-машиною та дроном.

Заряджатимуть автомобіль у місцях без доступу до електрики за допомогою портативної установки на відновлюваних джерелах енергії, яка використовує вітрогенератор і сонячні батареї для вироблення електроенергії.

nissan ariya pole-to-pole expedition
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM