Ferrari патентує саунд генератори до електрокарів

Ferrari патентує саунд генератори до електрокарів

15.05.2024 Off By Garagepeppers

Ferrari подала дві патентні заявки, згідно яких можна зробити висновок, як компанія планує компенсувати відсутність звуку при роботі електромоторів.

Одна патентна заявка, опублікована Управлінням патентів і торгових марок США (USPTO) 21 березня та подана компанією Ferrari минулого року, силової установки, яка складається з трьох електродвигунів та звуковими генераторами.

При цьому йдеться не лише про створення шуму для додаткового драматизму. Це все має також практичну необхідність. Подібно до того, як водії автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння використовують звук обертання двигуна як підказку для прискорення та швидкості, цей метод дасть водіям краще уявлення про те, що саме робить автомобіль у певний момент.

Друга патентна заявка, подана Ferrari та опублікована USPTO в ті ж дати, що й перша, стосується іншого методу генерації звуку. У цьому випадку повітря, що рухається над автомобілем, направлятиметься в резонатори для створення звуку. Ferrari припускає, що повітря може надходити через решітку радіатора або навіть через отвір під днищем.

Інші автовиробники наразі також використовують звуки як заміну звучання вихлопу, але ці звуки зазвичай генеруються штучно та відтворюються через динаміки.

Ferrari також не буде першим автовиробником, який випустить тримоторний електромобіль. Lucid Air Sapphire, і Tesla Model S Plaid оснащені такими силовими агрегатами, тоді як Tesla Cybertruck і GMC Hummer EV використовують тримоторні силові агрегати для бездоріжжя.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM