GM надаватиме цілий спектр послуг, пов’язаних з електромобілями

GM надаватиме цілий спектр послуг, пов’язаних з електромобілями

15.10.2022 Off By Garagepeppers

General Motors готується випустити десятки моделей електромобілів, але замість того, щоб просто дотримуватися традиційної моделі продажу та обслуговування автомобілів, автовиробник планує запропонувати широкий спектр послуг, пов’язаних з електричною енергією.

Щоб надавати ці послуги, GM заснував нове відділення GM Energy. Він уже контролює службу GM Ultium Charge 360, яка забезпечує легкий доступ до зарядних мереж по США.

А у вівторок GM оголосила про додавання нових послуг Ultium Home і Ultium Commercial до GM Energy. Разом із партнерами GM через GM Energy пропонуватиме такі елементи, як сонячні батареї та накопичувачі енергії, як для дому, так і для комерційного використання. Це може бути зручно для жителів сонячного клімату, де акумулятор автомобіля можна поповнювати вдома енергією від сонця.

gm-energy - ultium-home

Будуть присутні також послуги з енергоменеджменту для дому чи бізнесу або навіть усієї енергетичної мережі. Для дому акумулятор електромобіля можна використовувати за допомогою двонаправленої зарядки для живлення будинку в години пік, коли ціни на енергію високі, а потім знову заряджати в години пік, коли ціни низькі.

Батарея також може використовуватися для живлення, коли мережеве живлення відключено, наприклад, під час шторму.

Цю концепцію також можна поширити на підприємства, які встановлюють системи зберігання акумуляторів, і навіть на всю мережу з використанням сотень або тисяч окремих транспортних засобів. Наприклад, власники електромобілів можуть продавати енергію від акумулятора свого транспортного засобу назад комунальним службам у періоди пікового споживання енергії.

Контролюватиме все це центральна система управління, відома як хмара GM Energy Services. У цій системі будуть розміщені інструменти управління даними та енергією, а також підключатиметься до споживачів, будь то домашні, комерційні чи автомобільні, з необхідною енергією за конкурентоспроможною ціною.

За словами GM, хмара GM Energy Services уже пов’язана з кількома комунальними підприємствами в чотирьох штатах США. Однією з цих спільних робіт є пілотна програма з каліфорнійською комунальною компанією PG&E, яка дозволила клієнтам, які беруть участь у програмі, отримувати електроенергію від своїх електромобілів у разі відключення електроенергії.

У 2023 році програма буде розширена. Інші автовиробники досліджували цю концепцію в минулому, особливо Tesla, яка була одним із піонерів у цьому просторі з такими продуктами, як Powerwall і придбанням SolarCity.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM