Томатний сік “Ford”

Томатний сік “Ford”

15.09.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Томатний сік "Ford". Так ви не помилились, в 30-х роках компанія Ford Motor Company випускала власний томатний сік.

Причиною того, що Ford Motor Company зайнялася соковитимм бізнесом, стало те, що вона володіла тисячами акрів сільськогосподарських угідь поблизу свого заводу в штаті Мічиган. Генрі Форд виріс на фермі і залишався зацікавленим у сільському господарстві до кінця свого життя. Будь -який працівник Ford Motor Company, міг отримати земельну ділянку, на якій міг би вільно працювати, і вирощувати та збирати продукцію або прибуток для себе.

“Ми обробляємо кілька тисяч гектарів у Дірборні; у нас також є молочне стадо близько трьох тисяч корів; і біля наших вугільних шахт у Кентуккі, на гірському ґрунті, який ні за що не повинен був бути корисним, ми вирощуємо садові овочі та фрукти. Більшість свого життя я провів на фермі. Ми майже повсюдно підтримуємо зв’язок із сільським господарством, продаючи автомобілі та трактори.”

Генрі Форд, опубліковано у The Canadian Countryman , близько 1926 року

 

Немає загальнодоступної інформації про те, скільки часу томатний сік Форд випускався або скільки його було продано, однак це єдиний екземпляр у якому все ще є фактичний сік у пляшці.

 

Ford-Tomato-Juice

Фото: © 2021 RM Sotheby’s

ЦИТАТА

Henry Ford

“Те, що нас насправді цікавить, не важке для нас.”

Henry Ford

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM