Томатний сік “Ford”

Томатний сік “Ford”

15.09.2021 Off By Yurii Vyhranenko

Томатний сік “Ford”. Так ви не помилились, в 30-х роках компанія Ford Motor Company випускала власний томатний сік.

Причиною того, що Ford Motor Company зайнялася соковитимм бізнесом, стало те, що вона володіла тисячами акрів сільськогосподарських угідь поблизу свого заводу в штаті Мічиган. Генрі Форд виріс на фермі і залишався зацікавленим у сільському господарстві до кінця свого життя. Будь -який працівник Ford Motor Company, міг отримати земельну ділянку, на якій міг би вільно працювати, і вирощувати та збирати продукцію або прибуток для себе.

“Ми обробляємо кілька тисяч гектарів у Дірборні; у нас також є молочне стадо близько трьох тисяч корів; і біля наших вугільних шахт у Кентуккі, на гірському ґрунті, який ні за що не повинен був бути корисним, ми вирощуємо садові овочі та фрукти. Більшість свого життя я провів на фермі. Ми майже повсюдно підтримуємо зв’язок із сільським господарством, продаючи автомобілі та трактори.”

Генрі Форд, опубліковано у The Canadian Countryman , близько 1926 року

Ford-Tomato-Juice

Немає загальнодоступної інформації про те, скільки часу томатний сік Форд випускався або скільки його було продано, однак це єдиний екземпляр у якому все ще є фактичний сік у пляшці.

Зображення © 2021 RM Sotheby’s

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM