Honda та LG створили СП з будівництва заводу по виробництву батарей

Honda та LG створили СП з будівництва заводу по виробництву батарей

01.09.2022 Off By Garagepeppers

Honda- останній з відомих автовиробників, який оголосив про плани побудови заводу акумуляторів у США для електромобілів майбутнього, приєднавшись до Ford, General Motors, Hyundai Motor Group, Mercedes-Benz, Stellantis і іншого японського автовиробника Toyota.

У понеділок Honda заявила, що співпрацюватиме з LG Energy Solution для створення спільного підприємства для контролю за виробництвом акумуляторів на новому заводі в США, місце розташування якого ще не підтверджено.

Обидві компанії інвестують 4,4 мільярда доларів у станцію, яка матиме річну потужність 40 гігават-годин. Будівництво заводу розпочнеться на початку 2023 року, а перші батареї мають надійти у виробництво до кінця 2025 року.

Завод вироблятиме елементи для літій-іонних акумуляторів, які будуть поставлятися виключно на автомобільні заводи Honda в Північній Америці. У Honda заявили, що батареї потраплять як в електромобілі Honda, так і в Acura. Однак майбутні електричні позашляховики Honda Prologue і Acura ZDX використовуватимуть технологію Ultium від General Motors. Ці моделі, які мають вийти у 2024 році, розробляє GM на своїй платформі Ultium EV і наборі акумуляторів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM