Тактико- технічні характеристики Otokar Cobra

Тактико- технічні характеристики Otokar Cobra

11.05.2023 Off By Garagepeppers

В Україну вже надійшлі турецькі броньовані автомобілі Otokar Cobra.

Otokar Cobra— це турецька повноприводна бойова броньована машина з колісною формулою 4х4. Машину було розроблена компанією Otokar з використанням досвіду, отриманого при створенні машин з колісною формулою 4×4 на основі шасі Land Rover. Cobra має суцільнозварний броньований корпус. Використовується шасі американської багатоцільовий машини підвищеної прохідності HMMWV.

Габарити Otokar Cobra

  • Екіпаж: 1+6-8 
  • Вага: 6 т
  • Довжина: 5225 мм
  • Ширина: 2235 мм
  • Висота: 2100 мм
  • Двигун: CM V8
  • Швідкість: 115 км/год

Будова та вогневе оснащення Otokar Cobra

Передня частина корпусу Cobra вертикальна, ніс скошений вниз, капот майже горизонтальний. Лобове двоскладного скло встановлено з нахилом.  У даху розміщено два люки.

Задня частіна корпусу також має нахил. Широкі двері, яка відкривається вліво. У двері передбачений прилад спостереження з амбразурою. 

Модифікація Cobra IIбула представлена в 2013 році. Оновлена машина стала більш захищеною, має більші габарити, а її маса зросла майже вдвічі у порівнянні з попередньою версією.

Cobra II виконана за модульною схемою та здатна нести корисне навантаження масою до 2,5 т. Максимальна швидкість по шосе становить до 110 км/год, запас ходу — до 700 км. 

Окрім чудової мобільності, COBRA II також має високий рівень захисту від балістичних, мінних і саморобних вибухових пристроїв. Забезпечуючи високу продуктивність у найскладніших рельєфах і кліматичних умовах, COBRA II опціонально доступна з версією амфібії, ідеально адаптуючись до різних місій за потреби.

Cobra II

Історія використання Otokar Cobra

Otokar Cobra турецької армії широко використовувались  в південному Іраку, Афганістані, Сірії, Нігерії та Грузії

Переможемо!

Бронеавтомобілі на озброєнні ЗСУ

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM