Emeya- новий електромобіль від Lotus

Emeya- новий електромобіль від Lotus

08.09.2023 Off By Garagepeppers

Lotus Emeya— це повністю електрична модель, яка відповідає планам Lotus випускати лише електромобілі. Ця модель має надійти у продаж вже в 2024 році.

Незважаючи на те, що Lotus підтвердив плани продажу позашляховика Eletre у США в 2024 році, автовиробник не повідомив, чи надійде Emeya в місцеві салони. Однак дебют автомобіля, який відбувся в Нью-Йорку, явно вказує на таку можливість.

Lotus Emeya має знайому нам форму, схожу на купе, у поєднанні з елементами дизайну, запозиченими з Eletre, аж до трикутних активних жалюзі, розташованих у центральному впускному отворі на передній панелі.

Ці активні жалюзі можна використовувати як для покращення аеродинаміки, так і для охолодження, тоді як інші активні аеродинамічні функції представлені у вигляді регульованої передньої “губи”, заднього спойлера та заднього дифузора. Повітря також плавно проходить через вісім вентиляційних отворів.

Як і Eletre, Emeya також оснащена камерами замість традиційних бічних дзеркал, хоча ця опція може бути недоступна на автомобілях, що продаються в США.

Lotus Emeya

Дизайн інтер’єру Lotus Emeya подібний до того, що ви знайдете в Eletre. Великий горизонтально орієнтований екран у центрі приладової панелі служить основним інформаційно-розважальним центром, тоді як водій і передній пасажир мають тонкий екран попереду. У випадку з екраном водія тут міститься вся основна інформація про водіння, хоча інформація також може відображатися на проекційному дисплеї з доповненою реальністю. Серед інших особливостей преміум-класу – аудіосистема KEF і оздоблення шкірою та алькантарою.

 

Lotus Emeya Interior

В основі Lotus Emeya лежить та сама спеціальна платформа електромобіля Electric Premium Architecture, яка використовується для Eletre. Як наслідок, показники продуктивності схожі.

Lotus підтвердив, що автомобіль відповідатиме максимальній потужності Eletre у 905 к.с., створеній за допомогою системи повного приводу з подвійним двигуном. Також було підтверджено, що Emeya має акумулятор на 102 кВт/год і 2-швидкісну коробку передач.

ЦИТАТА

Colin Chapman

“Навіть коли у вас не найкраща машина, завжди треба вірити, що саме ця гонка стане вашою найкращою.” 

Colin Chapman
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM