Emeya- новий електромобіль від Lotus

Emeya- новий електромобіль від Lotus

08.09.2023 Off By Yurii Vyhranenko

Lotus Emeya— це повністю електрична модель, яка відповідає планам Lotus випускати лише електромобілі. Ця модель має надійти у продаж вже в 2024 році.

Незважаючи на те, що Lotus підтвердив плани продажу позашляховика Eletre у США в 2024 році, автовиробник не повідомив, чи надійде Emeya в місцеві салони. Однак дебют автомобіля, який відбувся в Нью-Йорку, явно вказує на таку можливість.

Lotus Emeya має знайому нам форму, схожу на купе, у поєднанні з елементами дизайну, запозиченими з Eletre, аж до трикутних активних жалюзі, розташованих у центральному впускному отворі на передній панелі.

Ці активні жалюзі можна використовувати як для покращення аеродинаміки, так і для охолодження, тоді як інші активні аеродинамічні функції представлені у вигляді регульованої передньої “губи”, заднього спойлера та заднього дифузора. Повітря також плавно проходить через вісім вентиляційних отворів.

Як і Eletre, Emeya також оснащена камерами замість традиційних бічних дзеркал, хоча ця опція може бути недоступна на автомобілях, що продаються в США.

Lotus Emeya

Дизайн інтер’єру Lotus Emeya подібний до того, що ви знайдете в Eletre. Великий горизонтально орієнтований екран у центрі приладової панелі служить основним інформаційно-розважальним центром, тоді як водій і передній пасажир мають тонкий екран попереду. У випадку з екраном водія тут міститься вся основна інформація про водіння, хоча інформація також може відображатися на проекційному дисплеї з доповненою реальністю. Серед інших особливостей преміум-класу – аудіосистема KEF і оздоблення шкірою та алькантарою.

 

Lotus Emeya Interior

В основі Lotus Emeya лежить та сама спеціальна платформа електромобіля Electric Premium Architecture, яка використовується для Eletre. Як наслідок, показники продуктивності схожі.

Lotus підтвердив, що автомобіль відповідатиме максимальній потужності Eletre у 905 к.с., створеній за допомогою системи повного приводу з подвійним двигуном. Також було підтверджено, що Emeya має акумулятор на 102 кВт/год і 2-швидкісну коробку передач.

ЦИТАТА

Colin Chapman

“Навіть коли у вас не найкраща машина, завжди треба вірити, що саме ця гонка стане вашою найкращою.” 

Colin Chapman

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM