Виробники та пакувальники автозапчастин. Майже довідник. Частина 2.

Виробники та пакувальники автозапчастин. Майже довідник. Частина 2.

22.01.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Продовжуємо нашу розповідь про виробників та пакувальників автомобільних запчастин.

Початок статті дівіться тут- Частина 1.

M- L

Magneti Marelli

Знаменита італійська компанія, яка займається випуском електротоварів і електроніки для автомобільної промисловості. Є дочірньою компанією FIAT. До структури компанії Magneti Marelli входить 56 заводів-виготовлювачів, розташованих в самих різних країнах світу (Італія, Німеччина, Франція, Чехія, Польща, Іспанія, Туреччина, Бразилія, Мексика, США, Аргентина, ПАР, Китай, Туреччина та багато інших). Крім того, є 9 дослідних і 27 прикладних центрів.

MANDO

MANDO- виробник різних запчастин з дуже гарною якістю. Є офіційним постачальників окремих деталей і механізмів для таких відомих автовиробників як Hyundai і KIA.

Monroe

MONROE- відомий виробник самих різних автомобільних деталей, в тому числі амортизаторів і їх стійок. Якщо купити оригінальну деталь, то її якість гарантовано буде на висоті, і вона прослужить дуже довго. 

MANN

MANN- популярний виробник різних автомобільних фільтрів. Працює, в основному, на європейський ринок. Якість продукції дуже висока. На багатьох європейських автоиобілях ці фільтра встановлюються відразу на конвеєрі як оригінальні. Однозначно рекомендуємо!

Maruichi

MARUICHI RUBBER INDUSTRY CO. LTD- велика японська компанія, що спеціалізується на гумотехнічних виробах. Поставляє свою продукцію безлічі виробників комплектуючих рульових механізмів і ходової. Також є постачальником таких автоконцернів, як Suzuki, Honda, Mazda, Daihatsu, Nissan, Mitsubishi, а також Subaru і Toyota. Виробничі потужності компанії мають сертифікати стандартів ISO-TS і SGS.

У каталогах Maruichi автолюбителі зможуть знайти пильники рульових тяг і ШРУСов. Якість гумотехнічних виробів від Maruichi приємно дивує всіх покупців. По суті, японська компанія пропонує вторинному ринку оригінали під ім’ям свого бренду. Як встигла показати практика, все що випускаються Maruichi пильовики набагато товщі аналогів від більш відомих виробників, що позитивно позначається на їх експлуатаційному ресурсі. Крім того, пильовики від Maruichi відмінно показують себе при температурах аж до -45 ° C.

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER- відомий у всьому світі бренд, що входить в концерн ZF. Останній займається випуском трансмісій, рульового управління, підвіски і інших товарів для європейських, японських і азіатських машин. Але існує один нюанс. Якісні деталі від згаданого бренду йдуть лише на європейський ринок. Для азіатських машин якість деталей умовно можна назвати середнім. Найчастіше буває ситуація, коли компанія займається упакуванням, тобто, вони купують чужі вироби (наприклад, CTR) і реалізують їх у своїй фірмовій упаковці. Таким чином, для європейських машин вироби Lemforder купувати має сенс, а на азіатські машини- мабуть краще не треба.

LONGHO

Компанія територіально розташована в Тайвані. LONGHO- є виробником автомобільних запчастин, зокрема, для систем рульового управління, підвіски, трансмісії, гумотехнічних виробів (найбільший їх експортер в Тайвані), замки, датчики, елементи гальмівної системи і так далі. Найбільшими споживачами їх продукції є компанії з США і Азії, зокрема, корейські та японські автовиробники. Фактом високої якості продукції є те, що багато компаній-пакувальники реалізують їх продукцію.

 

Nachi

Nachi– японський виробник, чия торгова марка належить концерну NACHI-FUJIKOSHI. Компанія випускає свою продукцію не тільки для автомобільної промисловості, а й для верстатобудування, авіації, електроніки та інших галузей науки і техніки.

Що стосується автомобільних товарів, то тут асортимент дуже широкий. Зокрема, ролики, підшипники і елементи гідравлічних систем. Вся продукція відрізняється чудовою якістю. На ринку існують підробки, але небагато.

NISSENS

NISSENS- виробник автомобільних запчастин з Данії. Так, на його виробничих лініях виробляють радіатори для двигунів внутрішнього згоряння, елементи автомобільних систем клімат-контролю, кондиціювання, осушення, вентилятори, кондиціонери, масляні теплообмінники, випарники, компресори, осушувачі. Деталі хорошої якості. Підробляють їх не так часто, але іноді можна нарватися на китайський контрафакт. 

NTN- SNR Roulemets

Компанія- виробник NTN родом з Японії, однак зараз вона об’єднана з SNR Aftermarket, і їх альянс носить назву NTN-SNR Roulemets. Також займаються випуском підшипників. Причому їх якість ще краще, ніж у SKF або INA. Що стосується ціни, вона також трохи вище, але це об’єктивно виправдано. Тому останні чотири торгові марки цілком можна купувати в якості аналогічної запасної частини, оскільки часто виникає ситуація, коли в оригінальній упаковці насправді зберігається підшипник однієї зі згаданих компаній.

NSK

Цей бренд входить до складу знаменитого японського концерну NSK Ltd. Найбільшу частину продукції даного виробника складають підшипники, в тому числі, автомобільні (корпусні, кулькові, роликові, особливі підшипники для роботи в агресивних середовищах і при сильних навантаженнях.). Але крім цього, в асортименті також можна знайти шпинделі, натягувачі, ролики для привідних ременів.

Продукція виробляється на 19 заводах на території Японії, а також в інших країнах, зокрема, Китаї, Великобританії, Німеччини, Польщі. Всю оригінальну продукцію NSK відрізняє висока якість. Завдяки цьому підшипники, в тому числі, надходять на конвеєр таких відомих виробників як Toyota, Nissan, Mazda, BMW.

NPR

NPR– під цією абревіатурою ховається японська компанія NIPPON PISTON RING CO. Порівняно невелика компанія, що займається виробництвом поршневих кілець гільз і напрямних для двигунів внутрішнього згоряння (автомобільних і човнових). Продукція відрізняється дуже високою якістю. Ці слова підтверджуються тим, що компанія є постачальником оригінальних запасних частин для конвеєрів таких всесвітньо відомих автомобільних виробників як Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Honda, Isuzu, Daihatsu, Suzuki, Ford.

Що стосується неоригінальних запасних частин, то вони майже не зустрічаються в продажу. Відповідно, і підробок на ринку практично немає, оскільки деталі продаються в офіційних сервісних центрах.

NTN-SNR Roulemets

Компанія- виробник NTN родом з Японії, однак зараз вона об’єднана з SNR Aftermarket, і їх альянс носить назву NTN-SNR Roulemets. Також займаються випуском підшипників. Причому їх якість ще краще, ніж у SKF або INA. Що стосується ціни, вона також трохи вище, але це об’єктивно виправдано. Тому останні чотири торгові марки цілком можна купувати в якості аналогічної запасної частини, оскільки часто виникає ситуація, коли в оригінальній упаковці насправді зберігається підшипник однієї зі згаданих компаній.

OPTIMAL

OPTIMAL- це пакувальник підшипників. Такий факт підтверджується тим, що нерідко в коробці зі згаданим брендом можна знайти підшипники SNR.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM