Виробники та пакувальники автозапчастин. Майже довідник. Частина 2.

Виробники та пакувальники автозапчастин. Майже довідник. Частина 2.

12.02.2021 Off By Garagepeppers

Продовжуємо нашу розповідь про виробників та пакувальників автомобільних запчастин. Початок дивіться в Частині 1.

KNECHT

Всесвітньо- відомий виробник автомобільних фільтрів, високої якості.

LEMFORDER

LEMFORDER- відомий у всьому світі бренд, що входить в концерн ZF. Останній займається випуском трансмісій, рульового управління, підвіски і інших товарів для європейських, японських і азіатських машин. Але існує один нюанс. Якісні деталі від згаданого бренду йдуть лише на європейський ринок. Для азіатських машин якість деталей умовно можна назвати середнім. Найчастіше буває ситуація, коли компанія займається упакуванням, тобто, вони купують чужі вироби (наприклад, CTR) і реалізують їх у своїй фірмовій упаковці. Таким чином, для європейських машин вироби Lemforder купувати має сенс, а на азіатські машини- мабуть краще не треба.

LONGHO

Компанія територіально розташована в Тайвані. LONGHO- є виробником автомобільних запчастин, зокрема, для систем рульового управління, підвіски, трансмісії, гумотехнічних виробів (найбільший їх експортер в Тайвані), замки, датчики, елементи гальмівної системи і так далі. Найбільшими споживачами їх продукції є компанії з США і Азії, зокрема, корейські та японські автовиробники. Фактом високої якості продукції є те, що багато компаній-пакувальники реалізують їх продукцію.

Magneti Marelli

Знаменита італійська компанія, яка займається випуском електротоварів і електроніки для автомобільної промисловості. Є дочірньою компанією FIAT. До структури компанії Magneti Marelli входить 56 заводів-виготовлювачів, розташованих в самих різних країнах світу (Італія, Німеччина, Франція, Чехія, Польща, Іспанія, Російська Федерація, Туреччина, Бразилія, Мексика, США, Аргентина, ПАР, Китай, Туреччина та багато інших). Крім того, є 9 дослідних і 27 прикладних центрів.

MANDO

MANDO- виробник різних запчастин з дуже гарною якістю. Є офіційним постачальників окремих деталей і механізмів для таких відомих автовиробників як Hyundai і KIA.

Monroe

MONROE- відомий виробник самих різних автомобільних деталей, в тому числі амортизаторів і їх стійок. Якщо купити оригінальну деталь, то її якість гарантовано буде на висоті, і вона прослужить дуже довго. 

MANN

MANN- популярний виробник різних автомобільних фільтрів. Працює, в основному, на європейський ринок. Якість продукції дуже висока. На багатьох європейських автоиобілях ці фільтра встановлюються відразу на конвеєрі як оригінальні. Однозначно рекомендуємо!

Maruichi

MARUICHI RUBBER INDUSTRY CO. LTD- велика японська компанія, що спеціалізується на гумотехнічних виробах. Поставляє свою продукцію безлічі виробників комплектуючих рульових механізмів і ходової. Також є постачальником таких автоконцернів, як Suzuki, Honda, Mazda, Daihatsu, Nissan, Mitsubishi, а також Subaru і Toyota. Виробничі потужності компанії мають сертифікати стандартів ISO-TS і SGS.

У каталогах Maruichi автолюбителі зможуть знайти пильники рульових тяг і ШРУСов. Якість гумотехнічних виробів від Maruichi приємно дивує всіх покупців. По суті, японська компанія пропонує вторинному ринку оригінали під ім’ям свого бренду. Як встигла показати практика, все що випускаються Maruichi пильовики набагато товщі аналогів від більш відомих виробників, що позитивно позначається на їх експлуатаційному ресурсі. Крім того, пильовики від Maruichi відмінно показують себе при температурах аж до -45 ° C.

Nachi

Nachi– японський виробник, чия торгова марка належить концерну NACHI-FUJIKOSHI. Компанія випускає свою продукцію не тільки для автомобільної промисловості, а й для верстатобудування, авіації, електроніки та інших галузей науки і техніки.

Що стосується автомобільних товарів, то тут асортимент дуже широкий. Зокрема, ролики, підшипники і елементи гідравлічних систем. Вся продукція відрізняється чудовою якістю. На ринку існують підробки, але небагато.

NISSENS

NISSENS- виробник автомобільних запчастин з Данії. Так, на його виробничих лініях виробляють радіатори для двигунів внутрішнього згоряння, елементи автомобільних систем клімат-контролю, кондиціювання, осушення, вентилятори, кондиціонери, масляні теплообмінники, випарники, компресори, осушувачі. Деталі хорошої якості. Підробляють їх не так часто, але іноді можна нарватися на китайський контрафакт. 

NTN- SNR Roulemets

Компанія- виробник NTN родом з Японії, однак зараз вона об’єднана з SNR Aftermarket, і їх альянс носить назву NTN-SNR Roulemets. Також займаються випуском підшипників. Причому їх якість ще краще, ніж у SKF або INA. Що стосується ціни, вона також трохи вище, але це об’єктивно виправдано. Тому останні чотири торгові марки цілком можна купувати в якості аналогічної запасної частини, оскільки часто виникає ситуація, коли в оригінальній упаковці насправді зберігається підшипник однієї зі згаданих компаній.

NSK

Цей бренд входить до складу знаменитого японського концерну NSK Ltd. Найбільшу частину продукції даного виробника складають підшипники, в тому числі, автомобільні (корпусні, кулькові, роликові, особливі підшипники для роботи в агресивних середовищах і при сильних навантаженнях.). Але крім цього, в асортименті також можна знайти шпинделі, натягувачі, ролики для привідних ременів.

Продукція виробляється на 19 заводах на території Японії, а також в інших країнах, зокрема, Китаї, Великобританії, Німеччини, Польщі. Всю оригінальну продукцію NSK відрізняє висока якість. Завдяки цьому підшипники, в тому числі, надходять на конвеєр таких відомих виробників як Toyota, Nissan, Mazda, BMW.

NPR

NPR– під цією абревіатурою ховається японська компанія NIPPON PISTON RING CO. Порівняно невелика компанія, що займається виробництвом поршневих кілець гільз і напрямних для двигунів внутрішнього згоряння (автомобільних і човнових). Продукція відрізняється дуже високою якістю. Ці слова підтверджуються тим, що компанія є постачальником оригінальних запасних частин для конвеєрів таких всесвітньо відомих автомобільних виробників як Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Honda, Isuzu, Daihatsu, Suzuki, Ford.

Що стосується неоригінальних запасних частин, то вони майже не зустрічаються в продажу. Відповідно, і підробок на ринку практично немає, оскільки деталі продаються в офіційних сервісних центрах.

NTN-SNR Roulemets

Компанія- виробник NTN родом з Японії, однак зараз вона об’єднана з SNR Aftermarket, і їх альянс носить назву NTN-SNR Roulemets. Також займаються випуском підшипників. Причому їх якість ще краще, ніж у SKF або INA. Що стосується ціни, вона також трохи вище, але це об’єктивно виправдано. Тому останні чотири торгові марки цілком можна купувати в якості аналогічної запасної частини, оскільки часто виникає ситуація, коли в оригінальній упаковці насправді зберігається підшипник однієї зі згаданих компаній.

OPTIMAL

OPTIMAL- це пакувальник підшипників . Такий факт підтверджується тим, що нерідко в коробці зі згаданим брендом можна знайти підшипники SNR.

PATRON

PATRON- фірма пакувальник різних неякісних китайських підробок . Вони реалізують датчики, підшипники, гальма, ремені, прокладки, деталі підвіски. Асортимент дуже великий, а якість деталей вкрай низька, тому до покупки вони не рекомендовані.

RUVILLE

RUVILLE- також є пакувальником китайських деталей. Причому, найрізноманітніших і під різними торговими марками. Іноді можна зустріти більш-менш гарна якість. Тому що як і попередній FEBI, RUVILLE теж викуповує запчастини у хороших виробників. Хоча є найрізноманітніші, від самих паршивих китайських деталей до таких як FAG.

RBI

RBI- азіатський (Тайвань або Малайзія) виробник гумотехнічних виробів. Однак їх якість завжди нижче середнього. Тому їх можна купувати лише в крайньому випадку в цілях економії або не робити цього взагалі.

SACHS

Світовий лідер у виготовленні амортизаторів та систем зчеплення. Німеччина.

SAKURA

SAKURA- виробник, який випускає радіатори, фільтри та інші дрібні елементи. Якість середня і вище середнього. 

555 (Sankei Industry)

Торгова марка 555 належить фірмі Sankei Industry Co., Ltd., яка є найбільшим в Японії виробником деталей підвіски і рульового управління. Вся продукція виготовляється під суворим контролем і відповідає вимогам сертифікаційної системи ISO 9001.

Вироблені компанією запчастини поставляються на конвеєри найбільших японських виробників, таких як Mazda, Toyota, Nissan, Honda, Suzuki, Mitsubishi та ін

Фірмові запчастини японського бренду 555 захищаються голограмою. Але в Україні досить поширені запчастини від Hwang Yo Co.Ltd – це компанія, яка виробляє підроблений 555.

SKF

SKF- виробник підшипників для різних систем автомобілів – ступиці, опорні підшипники, вижимні підшипники, приводні ремені з роликами, помпи і так далі. Територіально знаходиться в Швеції. Вироби, що випускаються відрізняються якістю вище середнього. Вироби, що випускаються під цією торговою маркою, поставляються безпосередньо на багато конвеєрних ліній по виробництву автомобілів.

THERMAL

THERMAL- це популярний виробник радіаторів . В даний час його продуктова лінійка настільки широка, що в ній можна знайти радіатор на більшість що випускаються в світі автомобілів. Природно, що якість оригінальної продукції дуже висока. Але і ціна відповідна.

TPR

Повна назва цього виробника – Teikoku Piston Ring. Знаходиться на території Японії. Займається випуском самих різних деталей для двигунів внутрішнього згоряння, і на сьогоднішній день є одним з провідних таких виробників не тільки в Японії, але і в світі.

TRW

TRW- компанія, аналогічна попередній, також вже багато років займається випуском елементів гальмівних систем . Раніше їх якість була дуже хорошою. Однак після того, як виробництво перенесли на територію Китаю, то якість значно впало, і в даний час купувати деталі можна хіба що з метою економії, і з великою ймовірністю, що вони не виходять належного їм терміну. А дорогі деталі для машин бізнес-класу цілком відповідають знаменитому бренду. Але ціна таких деталей досить висока.

Textar

Textar- відомий німецький виробник гальмівних дисків та колодок. Високоякісний продукт.

Tokico

Tokico. Це японський виробник, який предметно займається розробкою та виготовленням амортизаторів для різної техніки. В даний час компанія входить до складу знаменитої корпорації Hitachi. Основними ринками збуту продукції, випущеної під цією торговою маркою, є американський і японський автопром. Таким чином, ці амортизатори можна цілком назвати прямими конкурентами таких популярних європейських марок як Bilstein або Monroe.

Продукція виробляється на декількох заводах на території Японії і на одному в Таїланді і в Сполучених Штатах Америки, в завдання якого входить виробництво OEM-компонент для місцевих автовиробників Jeep, Chrysler, Lincoln та Dodge. В даний час продукцію Tokico можна зустріти і на європейських ринках, проте їх мало і вони є дефіцитом.

Крім амортизаторів заводи також випускають елементи гальмівної системи. Елементи гальм в штатній комплектації використовують такі машини як Toyota RAV4 і Lexus RX300 / 330/350. Як амортизатори, так і гальма Tokico відрізняються зручністю експлуатації і великий зносостійкість навіть в складних режимах експлуатації. Цікаво, що підробок цієї торгової марки майже не зустрічається. Однак все ж при покупці має сенс уважно оглянути деталь.

Taiho (Horiuchi Shoten Co)

Taiho– японський виробник, чий бренд належить концерну Horiuchi Shoten Co. Це один з офіційних партнерів всесвітньо відомого автовиробника Toyota. Однак компанія поставляє свою продукцію і для інших японських автомобільних виробників. Крім того, її партнерами є такі відомі компанії як Chrysler, Ford і Bosch.

Основу продукції, що випускається складають вкладиші і підшипники ковзання. Також можна зустріти OEM-комплектуючі. Цікавим фактом є те, що компанія Taiho не орієнтується на певні автомобільні марки, а виготовляє свою продукцію відповідно до конкретних технічних параметрів і завдань. Це дозволяє використовувати продукцію для ремонту самих різних машин.

Riken Corporation

RIC– так зазвичай позначаються запасні частини і деталі, випущені японською компанією Riken Corporation. Зокрема, вона спеціалізується на виробництві поршневих кілець (в тому числі не тільки для легкових автомобілів, але і для вантажівок та спецтехніки). Оригінальна продукція відрізняється високою якістю. Підтвердженням цьому служить той факт, що компанія Riken Corporation є офіційним постачальником своєї продукції для таких відомих автомобільних виробників як TOYOTA, NISSAN, FIAT, YAMAHA, а також інших, менш відомих, розташованих на території Японії і Південної Кореї. Компанія виробляє поршневі кільця практично для всіх машин, що випускаються на території цих двох країн.

Що стосується підробок, то вони зустрічаються досить рідко, оскільки ціни на продукцію знаходяться в середньому ціновому діапазоні, а їх виробництво ускладнюється точністю підгонки.

VALEO

VALEO- відомий французький виробник різних компонентів і автомобільних деталей. Найбільш популярним став завдяки випуску елементів зчеплення. Крім цього, також випускає систем освітлення, охолодження двигуна, елементів електронного управління двигуном і іншими системами автомобіля, гальмівних і кліматичних систем і так далі. Також в його асортименті є обладнання для сервісних центрів і станцій технічного обслуговування. Якість всієї оригінальної продукції дуже висока. 

VICTOR REINZ

VICTOR REINZ– німецька компанія, яка також займається випуском деталей моторної групи. Якість оригінальної продукції- висока.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM