Nissan відкликає 460 тисяч автомобілів через подушки безпеки

Nissan відкликає 460 тисяч автомобілів через подушки безпеки

16.02.2023 Off By Garagepeppers

Понад 460 тисяч пікапів та позашляховиків Nissan буде відкликано через проблеми з подушками безпеки, які перетворюють емблеми з логотипом на осколки.

Ослаблені або тріснуті емблеми можуть легко стати високошвидкісними осколками в разі розкриття подушки безпеки, травмуючи при цьому пасажирів.

Подушки безпеки є важливою функцією безпеки. Однак у випадку з певними автомобілями Nissan вони також перетворюють емблеми, які закріплено на кермі на снаряди.

Як повідомляє Automotive News, мова йде також про емблеми, що від’єднуються від кришки бічної подушки безпеки водія.

Nissan North America відкликав понад 460 000 автомобілів по всьому світу через цю проблему. Відкликанню підлягають деякі автомобілі Nissan Titan, Frontier, Xterra, Pathfinder і Armada з 2008 по 2011 роки, а також моделі Nissan Quest з 2008 по 2009 роки.

Відповідно до звіту NHTSA, Nissan стверджує, що емблеми можуть мати «знижену довговічність через потенційну зміну виробничого процесу постачальника рівня 2». Перекладаючи на нормальну мову, це означає, що процес наклеювання емблем у постачальника в якийсь момент пішов трохи не так. Йдеться про постачальника Autoliv, шведського виробника подушок безпеки та ременів безпеки.

ЦИТАТА

Хуан Мануель Фанхіо

“Навіжені чоловіки закінчують в цементі.”

Хуан Мануель Фанхіо

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM