Зустрічайте Utopia- наступника Pagani Huayra

Зустрічайте Utopia- наступника Pagani Huayra

18.09.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Нарешті було представлено наступника Pagani Huayra під кодовою назвою C10. Його назва- Pagani Utopia.

Розробка Pagani Utopia продовжувалась протягом 6 років. У результаті цього процесу проектування в Utopia навмисно мінімізовано наявність спойлерів, повітроводів та інших аеродинамічні пристроїв, які можна побачити на інших суперкарах. Все це задля більш чистого дизайну. Саме таким бачить ідеальний автомобіль його творець та засновник компанії Pagani- Хораціо Пагані.

Але це також впізнаваний Pagani з фірмовими чотирикутними фарами автовиробника (в корпусах, виготовлених із суцільного алюмінію) і відцентрованими чотирикутними наконечниками вихлопної системи.

 

Pagani Utopia

Аеродинамічні пристрої тонко інтегровані в кузов. Utopia має передній спліттер, великі впускні та вентиляційні отвори, які направляють повітря через решітку та навколо боків автомобіля, а також активні заслінки ззаду. За словами розробників, вони разом забезпечують Utopia майже ідеальний аеродинамічний баланс у широкому діапазоні швидкостей, одночасно зменшуючи чутливість до дорожнього просвіту для більш передбачуваних і безпечніших характеристик керування.

 

Pagani Utopia

Двигун в Utopia Pagani традиційно від Mercedes-AMG. Після виключення електричних і гібридних силових агрегатів Pagani вибрали 6,0-літровий V-12 з подвійним турбонаддувом, який виробляє 852 к.с. при 6000 об/хв і 811 фунт-фут крутного моменту між 2800 об/хв і 5900 об/хв. Червона лінія становить 6700 об/хв.

Розташований посередині двигун V-12 приводить в рух задні колеса через 7-ступінчасту автоматизовану механічну трансмісію Xtrac (за словами Pagani, також буде доступна повністю ручна версія). Трансмісія з подвійним зчепленням була б більш ефективною, зазначив Pagani, але автовиробник стверджує, що коробка передач Xtrac легша і дає водієві більше контролю, додаючи, що її поперечне розташування зменшує полярний момент інерції, щоб контролювати надмірну поворотність.

 

Pagani Utopia

Pagani не опублікував жодних показників продуктивності, але із заявленою сухою спорядженою вагою 2822 фунти Utopia має бути швидкою. Карбон-титановий монокок (з підрамниками з хромомолібденової сталі) та алюмінієві компоненти підвіски сприяють цій відносно низькій спорядженій вазі. Pagani також заявляє про збільшення жорсткості на кручення на 10,5% порівняно з монококом Huayra.

Utopia також отримав незалежну двоважільну підвіску з гвинтовими пружинами та напівактивними амортизаторами, а також карбон-керамічну гальмівну систему Brembo. Колеса розміром 21 дюйм спереду та 22 дюйми ззаду, стандартні шини Pirelli Zero Corsa.

 

Інтер’єр Pagani Utopia

Інтер’єр відрізняється традиційним для Pagani високим рівнем майстерності, включаючи кермо, виготовлене з цілісного алюмінієвого блоку. Pagani також звернув увагу на те, щоб не було жодних екранів, натомість використавши простір для перемикачів і циферблатів, які виглядають прямо як з кабіни літака.

Pagani планує побудувати 99 купе Utopia за поки, що невідомою ціною.

ЦИТАТА

Horacio Pagani

 “Я докладаю зусиль, щоб привнести мистецтво рівня Леонардо в побудову автомобіля”. 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM