Ronin 47- супербайк з Колорадо

Ronin 47- супербайк з Колорадо

05.08.2023 Off By Garagepeppers

Ronin 47- це мотоцикл обмеженого виробництва. Їх було виготовлено лише 47 штук, звідки і назва. Будувала байк- Ronin Motor Works, а фінансувала, всім нам відома копнанія Magpul Industries. Обидві компанії розташовані в Колорадо.

Мотоцикл Ronin 47 названий на честь роніна- самурая Оїші Нобукійо, і він оснащений двигуном Rotax Helicon V-twin, об’ємом 1125 кубів. Цей байк схожий на Buell 1125, але він містить низку вдосконалень, які повністю змінюють зовнішній вигляд, зменшують споряджену вагу на 50 фунтів і маю більшу вихідну потужність.

Мотоцикл Ronin 47 народився в результаті співпраці між Magpul Industries і Ronin Motor Works. Він базувався на Buell 1125. Проект мав на меті надати мотоциклу унікальної ідентичності, переосмислити дизайн і значно підвищити продуктивність.

Назва мотоцикла «Ronin» походить від японського терміну «самурай без господаря», що символізує незалежність, самовпевненість і прагнення до індивідуального шляху. Ну все це- за задумом компанії- виробника.

Ronin Motor Works випустив лише 47 одиниць і кожен Ronin 47 має індивідуальний номер і назву. Мотоцикл, який ви бачите на фото в цій статті має номер- 37.

У Ronin 47 використовується оригінальна рама Buell, яка також виконує роль паливного бака, він також зберігає 1125-кубовий двигун Rotax Helicon V-twin, однак майже всі інші компоненти мотоцикла були замінені, перероблені або переосмислені.

Ronin 47 bike

Ronin 47 розпочінався, як проект Ronin Motor Works зі створення нового американського супербайка 21 століття. Він фінансувався Magpul Industries, виробником композитних високотехнологічних аксесуарів для вогнепальної зброї, включаючи магазини, приклади, рукоятки, направляючі, приціли, сошки тощо.

 

Кожен Ronin 47 базується Buell 1125, однак називати його кастомним мотоциклом не зовсім правильно. Кожен із цих мотоциклів був повністю розібраний, і, за винятком рами та двигуна, майже всі інші компоненти були замінені.

Ronin-47-Motorcycle

Почнімо з передньої частини мотоцикла. Ronin 47 має характерну вилку віготовлену з литого алюмінієвого сплаву, яка містить повністю регульований моноамортизатор Penske.

Ronin-47-Motorcycle

Розміщення радіатора теж дуже оригінальне. Фари, в свою чергу вбудовані в ліву сторону вилки, збоку від радіатора. Дзеркала заднього огляду– це окремі дзеркала у формі стрижня, які кріпляться до зовнішніх кінців керма та використовують опукле скло, що забезпечує широке поле огляду, незважаючи на їх не великий розмір.

Ronin-47-radiator

Двигун містить вбудовану шестиступінчасту трансмісію та привід за допомогою пасу. Цей двигун було оснащено системою впуску та вихлопу вільного потоку, що допомагає підвищити потужність порівняно з оригіналом.

Задній моноамортизатор Penske повністю регульований, і його можна налаштувати відповідно до переднього, а також відповідно до ваги водія та умов водіння. Байк зберіг гальмівні диски від Buell, 8-поршневий супорт спереду та 2-поршневий супорт на стандартному диску ззаду. 

Мотоцикл має легкосплавні колісні диски спереду та ззаду, а вибір шин може відрізнятися залежно від особистих уподобань та стилю їзди.

Ronin-47-fork

Незважаючи на те, що термін «супербайк» часто використовують досить вільно, немає жодних сумнівів, що Ronon 47- це супербайк у всіх сенсах. Дехто вважає, що мотоцикл повинен мати обтічник, щоб отримати марку супербайка, однак варто пам’ятати, що термін супербайк був вперше винайдений ще наприкінці 1960-х років для опису тодішньої нової Honda CB750. А він, як раз був без обтічника. 

 

ЦИТАТА

Bruce McLaren

“Я хочу робити свою роботу так добре, наскільки це можливо. Навіть якщо доведеться померти заради неї, смерть не буде марною. Життя вимірюється не прожитими роками, а досягнутими результатами.”

Bruce McLaren
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM