Виробники та пакувальники автозапчастин. Майже довідник. Частина 3.

Виробники та пакувальники автозапчастин. Майже довідник. Частина 3.

24.10.2022 Off By Yurii Vyhranenko

В сучасному світі автовиробники замовляють виготовлення більшості окремих запасних частин і цілих агрегатів у сторонніх компаній. А самі, по суті, займаються лише великовузловою збіркою. Таким чином, справжніми виробниками деталей є інші заводи, а не сам автовиробник. Як правило, між двома компаніями укладається договір, відповідно до якого на кожну випущену деталь ставиться клеймо (або інший підтверджуючий знак) безпосереднього виробника машини. І такі деталі звуться «оригінальними».

S- V

Початок статті, про про виробників та пакувальників автомобільних запчастин дивіться в Частині 1 та Частині 2.

SACHS

Світовий лідер у виготовленні амортизаторів та систем зчеплення. Німеччина.

SAKURA

SAKURA- виробник, який випускає радіатори, фільтри та інші дрібні елементи. Якість середня і вище середнього. 

555 (Sankei Industry)

Торгова марка 555 належить фірмі Sankei Industry Co., Ltd., яка є найбільшим в Японії виробником деталей підвіски і рульового управління. Вся продукція виготовляється під суворим контролем і відповідає вимогам сертифікаційної системи ISO 9001.

Вироблені компанією запчастини поставляються на конвеєри найбільших японських виробників, таких як Mazda, Toyota, Nissan, Honda, Suzuki, Mitsubishi та ін

Фірмові запчастини японського бренду 555 захищаються голограмою. Але в Україні досить поширені запчастини від Hwang Yo Co.Ltd – це компанія, яка виробляє підроблений 555.

SKF

SKF- виробник підшипників для різних систем автомобілів – ступиці, опорні підшипники, вижимні підшипники, приводні ремені з роликами, помпи і так далі. Територіально знаходиться в Швеції. Вироби, що випускаються відрізняються якістю вище середнього. Вироби, що випускаються під цією торговою маркою, поставляються безпосередньо на багато конвеєрних ліній по виробництву автомобілів.

SKF spare parts

THERMAL

THERMAL- це популярний виробник радіаторів . В даний час його продуктова лінійка настільки широка, що в ній можна знайти радіатор на більшість що випускаються в світі автомобілів. Природно, що якість оригінальної продукції дуже висока. Але і ціна відповідна.

TPR

Повна назва цього виробника – Teikoku Piston Ring. Знаходиться на території Японії. Займається випуском самих різних деталей для двигунів внутрішнього згоряння, і на сьогоднішній день є одним з провідних таких виробників не тільки в Японії, але і в світі.

TRW

TRW- компанія, аналогічна попередній, також вже багато років займається випуском елементів гальмівних систем . Раніше їх якість була дуже хорошою. Однак після того, як виробництво перенесли на територію Китаю, то якість значно впало, і в даний час купувати деталі можна хіба що з метою економії, і з великою ймовірністю, що вони не виходять належного їм терміну. А дорогі деталі для машин бізнес-класу цілком відповідають знаменитому бренду. Але ціна таких деталей досить висока.

Textar

Textar- відомий німецький виробник гальмівних дисків та колодок. Високоякісний продукт.

Tokico

Tokico- це японський виробник, який предметно займається розробкою та виготовленням амортизаторів для різної техніки. В даний час компанія входить до складу знаменитої корпорації Hitachi. Основними ринками збуту продукції, випущеної під цією торговою маркою, є американський і японський автопром. Таким чином, ці амортизатори можна цілком назвати прямими конкурентами таких популярних європейських марок як Bilstein або Monroe.

Продукція виробляється на декількох заводах на території Японії і на одному в Таїланді і в Сполучених Штатах Америки, в завдання якого входить виробництво OEM-компонент для місцевих автовиробників Jeep, Chrysler, Lincoln та Dodge. В даний час продукцію Tokico можна зустріти і на європейських ринках, проте їх мало і вони є дефіцитом.

Крім амортизаторів заводи також випускають елементи гальмівної системи. Елементи гальм в штатній комплектації використовують такі машини як Toyota RAV4 і Lexus RX300 / 330/350. Як амортизатори, так і гальма Tokico відрізняються зручністю експлуатації і великий зносостійкість навіть в складних режимах експлуатації. Цікаво, що підробок цієї торгової марки майже не зустрічається. Однак все ж при покупці має сенс уважно оглянути деталь.

Taiho (Horiuchi Shoten Co)

Taiho- японський виробник, чий бренд належить концерну Horiuchi Shoten Co. Це один з офіційних партнерів всесвітньо відомого автовиробника Toyota. Однак компанія поставляє свою продукцію і для інших японських автомобільних виробників. Крім того, її партнерами є такі відомі компанії як Chrysler, Ford і Bosch.

Основу продукції, що випускається складають вкладиші і підшипники ковзання. Також можна зустріти OEM-комплектуючі. Цікавим фактом є те, що компанія Taiho не орієнтується на певні автомобільні марки, а виготовляє свою продукцію відповідно до конкретних технічних параметрів і завдань. Це дозволяє використовувати продукцію для ремонту самих різних машин.

VALEO

VALEO- відомий французький виробник різних компонентів і автомобільних деталей. Найбільш популярним став завдяки випуску елементів зчеплення. Крім цього, також випускає систем освітлення, охолодження двигуна, елементів електронного управління двигуном і іншими системами автомобіля, гальмівних і кліматичних систем і так далі. Також в його асортименті є обладнання для сервісних центрів і станцій технічного обслуговування. Якість всієї оригінальної продукції дуже висока. 

VICTOR REINZ

VICTOR REINZ- німецька компанія, яка також займається випуском деталей моторної групи. Якість оригінальної продукції- висока.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM