Чи є майбутнє в моделюванні авто з глини?

Чи є майбутнє в моделюванні авто з глини?

17.08.2022 Off By Garagepeppers

Дизайнери Mazda, Audi, Mahindra та Karma висловлюють свій погляд на перспективи моделювання з глини, оскільки цифрові інструменти починають відігравати все більш значну роль в дизайні автомобілів.

Десятиліттями моделювання з глини було в авангарді автомобільного дизайну. Цей процес, започаткований в General Motors у 1930-х роках і був швидко адаптований іншими великими автовиробниками. Він дозволив дизайнерам створювати, вдосконалювати та демонструвати фізичні моделі по-новому.

Мистецтво ліплення з пластичної глини розвивалось і з роками почали використовувати, високоточні фрезерні машини та часто відходячи від повномасштабних режимів, але основи залишаються досі незмінними. Ручні інструменти використовуються так само, як це робили майже століття тому. І що важливо, місце ліплення з глини в процесі проектування непохитне, незважаючи на прогрес цифрових інструментів.

«Як дизайнери, ми хочемо об’єднати найкраще з обох світів»,- каже Андреас Фойсснер, керівник відділу моделювання Mazda Europe.

Цифровий дизайн займає все більше місця в процесі моделювання поступово витісняючи стару методику, хоча лише ліплення з глини надає наочне уявлення про готову модель.

ЦИТАТА

Adrian Newey

“Я люблю креслярську дошку, тому що більшість робіт, які я роблю, мають масштаб 1:2 і я маю перед собою повномаштабний автомобіль, тоді як CAD обмежує вас розміром екрану.”

Adrian Newey

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM