Чи є майбутнє в моделюванні авто з глини?

Чи є майбутнє в моделюванні авто з глини?

17.08.2022 Off By Yurii Vyhranenko

Дизайнери Mazda, Audi, Mahindra та Karma висловлюють свій погляд на перспективи моделювання з глини, оскільки цифрові інструменти починають відігравати все більш значну роль в дизайні автомобілів.

Десятиліттями моделювання з глини було в авангарді автомобільного дизайну. Цей процес, започаткований в General Motors у 1930-х роках і був швидко адаптований іншими великими автовиробниками. Він дозволив дизайнерам створювати, вдосконалювати та демонструвати фізичні моделі по-новому.

Мистецтво ліплення з пластичної глини розвивалось і з роками почали використовувати, високоточні фрезерні машини та часто відходячи від повномасштабних режимів, але основи залишаються досі незмінними. Ручні інструменти використовуються так само, як це робили майже століття тому. І що важливо, місце ліплення з глини в процесі проектування непохитне, незважаючи на прогрес цифрових інструментів.

«Як дизайнери, ми хочемо об’єднати найкраще з обох світів»,- каже Андреас Фойсснер, керівник відділу моделювання Mazda Europe. І цифровий дизайн займає все більше місця в процесі моделювання поступово витісняючи стару методику, хоча лише ліплення з глини надає наочне уявлення про готову модель.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM