Chevrolet Camaro- одвічний суперник Mustang

Chevrolet Camaro- одвічний суперник Mustang

09.09.2022 Off By Garagepeppers

Chevrolet Camaro  вічний суперник Ford Mustang. Camaro було випущено на два роки пізніше свого конкурента, але він відразу ж завоював свою частку ринку і серця мільйонів шанувальників.

Доречі, навіть на пізній стадії розробки у поні кара Chevrolet не було офіційного імені. Найчастіше використовувалося ім’я Panther, але Nova і Chaparral також розглядались. За деякими відомостями, пропонувалося використовувати абревіатуру GM в імені нового автомобіля: G-Mini, GeMini або Geminin. За іншими відомостями Wildcat було однією з пропозицій, але й від нього відмовилися.

Camaro

Маркетологи Chevrolet залишались допізна, студіюючи журнали шанувальників марки, газети та інші джерела інформації. Вибір імені майбутнього автомобіля тривав місяцями, працівники Chevrolet висунули близько 5 тисяч ідей. Після перебору назв всіх тварин, мінералів, овочів і небесних об’єктів, Боб Ланд (Bob Lund) менеджер з продажу Chevrolet запропонував, щоб першою літерою в назві нового автомобіля була буква «С», як у Chevy, Corvair, Chevelle і Corvette. Він і Ед Ролет (Ed Rollet) віце-президент GM з вантажівок, стали переглядати перший-ліпший англо-французький словник на букву «C», що трапився їм під руку, і зупинилися на слові «camarade», приятель. Воно було швидко перетворено в Camaro і чим більше вони повторювали це слово, тим більше воно їм подобалося. Вибір був зроблений. Так народилась легендарна назва, не менш легендарного авто.

Camaro

Версія ZL-1 є унікальною в своєму роді. Це найрідкісніша модель в лінійці Chevrolet. Всього було випущено менше 70 одиниць ZL-1.

Camaro Z-1 оснащувався мотором V8 об’ємом 7 літрів і офіційно видавав 430 кінських сил. Насправді, цифра виявилася заниженою, що часто робили в той час виробники в США. Незалежна експертиза показала, що двигун був набагато могутнішим.

Так що виходить, що ZL-1 отримав найпотужніший двигун в історії Chevrolet. А разом з тим і один з найвищих цінників – 7200 доларів. На ті часи- величезна сума.

Мілітарі

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM