Dodge Storm Z- 250

Dodge Storm Z- 250

22.01.2023 Off By Garagepeppers

На початку 1950-х років Dodge розглядав можливість створення спортивного автомобіля, але результатом проекту став лише один прототип.

Сьогодні цей єдиний Dodge Storm Z-250 1953 року випуску знаходиться в колекції Автомобільного музею Петерсена, який нещодавно створив відео про цей унікальний автомобіль, представлене Леслі Кендалл, головним істориком музею.

Імпортовані європейські спортивні автомобілі стали дуже популярним у США після Другої світової війни, що спонукало автовиробників Детройта до розгляду власних альтернатив. Зокрема американська автомобільна промисловість представила Chevrolet Corvette та Ford Thunderbird, які були випущені в 1953 та 1955 роках відповідно.

dodge-storm-z-250

Dodge Storm Z-250 був дітищем менеджера з реклами Фреда Зедера, чий батько (також на ім’я Фред) був ключовою фігурою Chrysler і працював над моделями Airflow.

Молодший Зедер для спортівного авто вибрав двигун Hemi V-8 і шасі з трубчастою рамою та змінними кузовами.

Кузов, розроблений в студії bertone, можна було зняти, відкрутивши лише чотири болти, і замінити легшим кузовом зі скловолокна для гонок.

Автомобіль спочатку був білого кольору з чорним дахом, з іншими, ніж ті, що встановлені зараз.

Dodge Storm впкрше з’явився на автосалоні в Турині 1953 року, але, можливо, він з’являвся й на інших незадокументованих виставках. 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM