GM планує повернутись на ринок Європи зі своїм електрокаром

GM планує повернутись на ринок Європи зі своїм електрокаром

13.05.2023 Off By Garagepeppers

Детройський автовиробник General Motors планує повернутись на європейський ринок зі своїми електромобілями. Все почнеться зі Скандінавії.

General Motors продає дуже обмежену кількість автомобілів на європейському ринку, лише кілька сотень на квартал. Після продажу брендів Opel і Vauxhall групі PSA в 2017 році детройтський автовиробник не зберіг жодних європейських брендів і не має виробничої бази за кордоном.

Тепер він збирається повернутися, і у нього є план. Віробник продаватиме свої електромобілі, спочатку в скандинавських країнах, під своїми існуючими брендами. Повідомляється, що продажі почнуться цієї осені.
Згідно з Automotive News, головною ціллю автовиробника є Норвегія, за нею йдуть Швеція, Данія та Фінляндія.

 

cadillac-celestiq

Cadillac Celestiq.

На думку GM, скандинавські країни можуть бути хорошим місцем для початку повернення на ринок Європи, частково завдяки плану Норвегії щодо нафтопродуктів та забороні продажу автомобілів з викидами з 2025 року.

Повідомляється, що Cadillac Lyriq став першим автомобілем у списку автовиробника, відправленим за кордон. Але GM ледве виробляє їх достатньо, щоб задовольнити внутрішній попит. У нього буде час до кінця цього року, щоб наростити виробництво і задовольнити попит у США, перш ніж автомобілі відправляться до Північної Європи.

Єдиний інший електромобиль концерну Cadillac EV — це надрозкішний Celestiq, але нібито компанія GM немає планів продавати його в Європі — принаймні спочатку.

Інші автомобілі, які, ймовірно, будуть відправлені за кордон, включають менший Chevy Equinox EV і, можливо, також Chevy Blazer EV, оскільки він і Lyriq дуже схожі знизу. Великі електромобілі, такі як Silverado EV і Hummer, скоріш за все, не дуже підходять до смаків більшості європейських покупців автомобілів.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM